Nowa świąteczna kolekcja od GUESS Originals

Jak stworzyć unikatową, przykuwającą wzrok zimową stylizację? GUESS Originals przedstawia swoje propozycje w najnowszej kolekcji świątecznej.

Guess Originals
Nowa świąteczna kolekcja od GUESS Originals.

Święta to czas na obdarowywanie innych, ale nie można zapominać o sobie! Szczególnie, że na widok niektórych zimowych propozycji aż ślinka cieknie. Tak jest między innymi w przypadku najnowszych projektów od GUESS Originals. Świąteczna kolekcja marki zawierać będzie również propozycje z podstawowej linii GUESS Originals Kit Program. W jej ofercie znajduje się szeroki wybór elementów garderoby dla kobiet i mężczyzn. Kit Program jest wyjątkowy, ponieważ wyróżnia się tym, że co sezon odświeżany jest o nowe fasony, kolory i modne materiały wysokiej jakości. W tym roku wśród nowych modeli króluje denim.

Guess Originals
Nowa świąteczna kolekcja od GUESS Originals.

Najnowsza kolekcja GUESS Originals

Projektanci marki GUESS zaczerpnęli inspirację na świąteczną kolekcję GUESS Originals Holiday ’21 z archiwów. Dzięki wzorcom sprzed lat, a także połączeniu najnowszych technik i unowocześnionych tkanin, ubrania z linii tworzą atmosferę zimowej nostalgii, kreowaną przez styl, komfort oraz wysoką jakość. Prace nad najświeższą kolekcją zaczęły się od dogłębnej analizy kolekcji z lat 90. Przeznaczone do uprawiania sportów zimowych odzienia sprzed trzech dekad rozebrano na części, by móc jak najlepiej wcielić ducha marki w tegoroczne nowości. Do współczesności przeniesiono inspirowane śniegiem i nartami grafiki. Sięgnięto też po esencjalne dla tamtej epoki materiały. W ten sposób do projektów trafiły luksusowe sztuczne futro, miękkie nylony, a także polar i kożuszek.

Ubrania na zimę
Nowa świąteczna kolekcja od GUESS Originals.

Kit Program

Na poszukiwaczy codziennych elementów garderoby czeka najnowsza odsłona linii Kit Program. Oferta niezbędnych nam każdego dnia ubrań jest regularnie zmieniana, tak by wpasowywać się w panujące modowe trendy. W zimowej propozycji znaleźć można przede wszystkim dzianiny i dżins. Także przy pracy nad tą kolekcją inspirowano się bogactwem motywów z archiwum GUESS.

Kultowe dżinsy

Oko miłośników mody przykuwa w szczególności seria wygodnych, elastycznych dżinsów. Spodnie wykonano z ponadczasowego denimu stonewash w jasnych i ciemnych odcieniach. Dla tych lubiących zaszaleć znajdą się też nieco odważniejsze propozycje uszyte z intensywnie farbowanego diagonalu. Tak jak w każdej poprzedniej kolekcji Kit Program, i w tegorocznym wydaniu znaleźć można charakterystyczne spodnie w rzemieślniczym stylu, które uzupełnią zarówno codzienne, jak i eleganckie stylizacje.

guess originals kit program
Nowa świąteczna kolekcja od GUESS Originals.

Z myślą o środowisku

Dla panów przygotowano koszulki ze znanym logo oraz tradycyjnymi kieszonkami. Specjalnie na zimę dobrano zestawy polarowych bluz z kapturem i joggerów, które wykonano z tkanin ekologicznych. Jednak również panie mają do wyboru opcje przyjazne dla środowiska. Szeroka oferta topów, body, bluz i spodni polarowych została zaprojektowana i uszyta z myślą o naturze. Co więcej, wiele elementów nadaje się do noszenia przez cały rok, dzięki czemu jest to inwestycja na każdą porę roku.

guess originals kolekcja świąteczna
Nowa świąteczna kolekcja od GUESS Originals.