Metaliczne tatuaże – festiwalowy Must Have

Wakacje to sezon festiwali. Zarówno w Polsce, jak i na świecie, miłośnicy dobrej zabawy spotykają się, by przeżyć niezapomniane chwile w rytmie ulubionej muzyki.


metaliczne tatuaze

Festiwale stały się także świętem mody, a podpatrzone stylizacje prezentowane są na łamach czasopism i w Internecie. Jak wyróżnić się w tłumie?

Jest na to prosty sposób…

Same ubrania mogą już nie wystarczyć. Równie ważne są ciekawe dodatki, które nadadzą całości charakteru. Bransoletki, wisiorki oraz garść pierścionków wpisały się na dobre w festiwalowy dress code. Co jednak, gdyby klasyczna biżuteria nabrała zupełnie nowej formy?

Biżuteria w formie tatuażu, np. od SHINE Tattoo, który można w każdej chwili zmyć, to idealnie rozwiązanie na imprezę. Złote i srebrne najlepiej wyglądają na opalonej wakacyjnym słońcem skórze.

Ciekawe są także czarne tatuaże, które imitują te permanentne. Każdy szablon zawiera od kilku do kilkunastu wzorów, które można dowolnie łączyć. Można wycinać fragmenty i tworzyć własne zestawy. Aplikacja jest prosta i szybka. Wystarczy przyłożyć wzór na suchą skórę, następnie zwilżyć zimną wodą. Po chwili ostrożnie odkleić papierek.

festiwalowe tatuaze

Kobieca i z charakterem

Wakacyjne festiwale to miejsca, gdzie króluje swoboda i niewymuszony styl. Sukienki w stylu boho, krótkie topy i szorty idealnie eksponują ciało pokryte metalicznymi tatuażami. Na uwielbianej przez gwiazdy imprezie muzycznej Coachella w USA wiele znanych aktorek i modelek pokazało, jak te błyszczące ozdoby potrafią przykuć uwagę. Trend szybko zaczął obiegać świat, i tak w tym sezonie w Polsce pojawiło się SHINE Tattoo…

festiwalowe tatuaze2

Gdzie zdobyć metaliczne tatuaże?

Wybór wzorów jest duży. Od minimalistycznych i subtelnych, po bardziej wyraziste. Tatuaże dostępne są na Facebooku. Wśród swoich klientek mają polskie blogerki modowe i lifestylowe, a także wszystkie dziewczyny lubiące wyróżniać się z tłumu.

Bilety na festiwal już są? Teraz czas na SHINE Tattoo!