Podwarszawski Park Wodny Julinek już przyjmuje pierwszych gości. Znamy szczegóły!

Nowoczesny Park Wodny, wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej w podwarszawskim Julinku już otwarty. Jakie czekają nas atrakcje?

Podwarszawski Park Wodny Julinek Park Wodny Julinek to obiekt o powierzchni 20 000 m2 znalazły się m.in. strefa basenowa z punktami gastronomicznymi, zjeżdżalnie, armatki i kurtyny wodne, spray park czy miejsce relaksu z leżakami. Wszyscy goście Julinka mogą korzystać z atrakcji już od soboty 25 czerwca. Park Wodny w Julinku, zlokalizowany ok. 30 km od Warszawy jest pierwszym tego typu miejscem w okolicy. Obiekt powstał z poszanowaniem środowiska, a jego projektanci zastosowali wiele rozwiązań funkcjonalnych pozwalających na znaczącą oszczędność wody i energii elektrycznej. Dostępna na miejscu baza noclegowa oraz szereg dobrze znanych i lubianych atrakcji – w tym m.in. park linowy, wesołe miasteczko czy pole do minigolfa – sprawią, że Julinek przyciągnie turystów z całej Polski.

Park Wodny Julinek już otwarty! Jakie atrakcje czekają na gości?

Park Wodny w Julinku, od 27 czerwca będzie otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00, do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00. Do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych.

Podwarszawski Park Wodny Julinek

Każdy znajdzie coś dla siebie

Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Przygotowany został również wyjątkowy program wodnych animacji, co w pewnością przypadnie do gustu wszystkich najmłodszym gościom, a ponadto przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomogą w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się także sklep, gdzie zaopatrzyć można się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

Podwarszawski Park Wodny Julinek

Strefa relaksu i punkty gastronomiczne

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej znajdują się także punkty gastronomiczne, gdzie apetyt
zaspokoją pyszne potrawy, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze – wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Znamy ceny biletów do Parku Wodnego Julinek

W cenniku Parku Wodnego w Julinku przygotowano szereg możliwości i udogodnień. Ceny biletów rozpoczynają się od 89 zł za bilet ulgowy oraz 99 zł za bilet normalny. Nie brakuje także korzystnych pakietów rodzinnych oraz biletów łączonych – uwzględniających zarówno wstęp do Parku Wodnego, jak i skorzystanie z pozostałych atrakcji dostępnych w Julinku. Cennik na wszystkie atrakcje Parku Wodnego w Julinku (Park Atrakcji i Park Wodny) prezentują się następująco:

– ulgowy – 89 zł
– normalny – 99 zł
– rodzinny 2+1 – 259 zł
– rodzinny 2+2 – 339 zł

Jak dojechać?

Niespodzianek oraz atrakcji, które zagwarantują wyjątkową rozrywkę blisko natury, nie zabraknie w Parku Wodnym przez cały sezon letni. Dojazd na miejsce nie stanowi problemu, z uwagi na strategiczne położenie Julinka – w pobliżu tras S7 i A2, tuż obok Leszna, zaledwie ok. 30 km od Warszawy, 22 km od Żelazowej Woli i Brochowa, 34 km od Sochaczewa i 23 km od Modlina. Ponadto, na terenie parku znajduje się duży, wygodny i bezpłatny parking.
Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem.

Rozrywka dla całej rodziny

Julinek Park zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów.

Park wodny

Więcej informacji o całym obiekcie: Julinek Park Rozrywki