Radykalna zmiana wizerunku i odmładzanie ciała z Ultraformer III

W renomowanych klinikach coraz częściej lifting odbywa się bez skalpela, co zjednuje sobie rzeszę zwolenników. Wśród urządzeń nieinwazyjnych i redukujących zmarszczki oraz ujędrniających ciało, na szczególną uwagę zasługuje Ultraformer III.

Radykalna zmiana wizerunku i odmładzanie ciała z Ultraformer III

To sprzęt o działaniu kompleksowym, a skuteczność jego efektów można zauważyć już po pierwszym zastosowaniu!

Rewolucyjny lifting dzięki technologii HIFU

Ultraformer III to jedno z najnowocześniejszym urządzeń do nieinwazyjnego ujędrniania ciała, jakimi dysponuje medycyna estetyczna. Lifting za pomocą tego sprzętu polega na wykorzystaniu technologii HIFU, której skrót pochodzi od angielskiej nazwy ,,High Intensity Focused Ultrasound’’. System działa na zasadzie zastosowania zogniskowanych fal ultradźwiękowych, które podnoszą temperaturę ciała w wybranych miejscach do 65-75 stopni Celsjusza. Zjawisko to powoduje zamierzone mikrouszkodzenia i tym samym stymuluje do wytwarzania nowego kolagenu. W ten sposób skóra jest zregenerowana i w wyniku selektywnego podgrzania, tkanki się obkurczają. Jak informują specjaliści z Kliniki Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie, zabieg z wykorzystaniem Ultraformer III polega na przykładaniu końcówki przetwornika do ciała, co skutkuje ujędrnieniem jego wybranej powierzchni, a także widoczną redukcją zmarszczek na twarzy.

Ultraformer III – ujędrnianie ciała i redukcja zmarszczek na twarzy

Innowacyjny lifting, wykonany za pomocą urządzenia Ultraformer III, to ujędrnianie ciała i odmładzanie twarzy, o którym do niedawna, bez skalpela, można było tylko pomarzyć. System rewelacyjnie sprawdza się w przypadku wiotkiej skóry brzucha, pośladków, ud, kolan, piersi i ramion, a także liftingu policzków, czoła, szyi oraz dekoltu. Zabieg jest polecany szczególnie osobom po dużej utracie masy ciała, jak też kobietom po ciąży.

Jak wygląda zabieg z użyciem Ultraformer III?

Zabieg z użyciem Ultraformer III jest mało inwazyjny. Dla osób szczególnie wrażliwych stosuje się krem znieczulający albo sedację wziewną gazem rozweselającym. Lekarz przykłada w poszczególne miejsca ciała specjalną głowicę, która emituje fale ultradźwiękowe w głąb tkanek. Wywołuje to ich obkurczenie na różnym poziomie, w zależności od warunków anatomicznych pacjenta – 1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 2 mm; 6,0 mm oraz 9,0 mm. Nowoczesny lifting może być stosowany właściwie na każdą część ciała, co sprawia, że Ultraformer III posiada wszechstronne zastosowanie.

Innowacyjny lifting Ultraformer III – radykalna zmiana wizerunku

Co istotne, lifting urządzeniem Ultraformer III pozwala uzyskać spektakularne rezultaty w krótkim czasie, a widoczne zmiany utrzymują się nawet do dwóch lat! Radykalna zmiana wizerunku w postaci jędrnego ciała i promiennego, świeżego uśmiechu z pewnością zasługuje na uznanie. Redukcja podwójnego podbródka, zmarszczek w okolicy oczu i czoła, konturowanie twarzy, poprawa linii żuchwy, uniesienie brwi, poprawa kolorytu skóry, a także ujędrnianie całego ciała – to całkiem pokaźna lista efektów końcowych, jakimi może pochwalić się każdy, kto zdecyduje się na lifting tym nowoczesnym urządzeniem.

Więcej informacji o urządzeniu Ultraformer III znajdziesz na stronie artederm.pl

Artykuł sponsorowany