Miłosne zwyczaje z całego świata, o których nie słyszałaś!

Własny język czy piłowanie zębów to tylko kilka z nielicznych zwyczajów na świecie, związanych z miłością. Poznaj wszystkie!

Miłosne zwyczaje z całego świata, o których nie słyszałaś!

Gwizdanie w Meksyku

Relacja między dwojgiem ludzi zakłada specyficzny język miłości, jakim posługują się partnerzy. Jednak te działanie przechodzi najśmielsze oczekiwania! Plemię Kickapoo z Meksyku postanowiło uporać się z brakiem intymności i prywatności, kiedy mieszkańcy słyszeli rozmowy zakochanych.Wymyślili własny sposób porozumiewania się, mianowicie gwizdanie! Język jest rozumiany wyłącznie przez dwie zaangażowane strony.

Piłowanie zębów w Bali

Piłowanie zębów to zabieg, który ma zapewnić ochronę przed chciwością, pijaństwem czy złością. Ceremonia balijska “Metatah” wykonywana jest, gdy dzieci osiągają dojrzałość. Wśród lokalnego społeczeństwa ciężko o znalezienie partnera, kiedy nie ma się upiłowanych zębów. Jeżeli takiej osobie uda się jednak związać, zabieg musi zostać wykonany jeszcze przed ślubem.

Zbieranie kwiatów w Skandynawii

Społeczeństwo zamieszkujące Skandynawię ceni niezależność, a kobiety opowiadają się za równouprawnieniem. Odnotowuje się bardzo dużo rozwodów po zawarciu małżeństwa. Wiele osób decyduje się także na życie w pojedynkę. Mimo tego w tradycji zachowuje się nuta romantyzmu.

Midsommar to święto, podczas którego szwedzkie miasta są puste. Wszyscy wybierają się w miejsca pełne zieleni, gdzie bawią się wspólnie, grillują i śpiewają. Piją także nubbe – tradycyjną schłodzoną wódkę. Pod koniec dnia singielki, które wracają do domu mają zebrać siedem różnych gatunków kwiatów i ukryć je pod swoją poduszką przed snem. Jak głosi legenda, działanie skutkuje snem o przyszłym mężu.

Łyżka miłości w Walii

W Walii do dzisiaj zachowała sie tradyja wręczania ukochanej osobie ręcznie rzeźbionnej i dekorowanej łyżki,. To upominek, który jest częstym dodatkiem podczas wesel czy rocznic związku. Ma symbolizować chęć okazania wsparcia wybrance.

foto. twitter.com/LovespoonG

Dojrzała kobieta w relacji z nastolatkiem w Mangaii

Mangaia znajduje między Nową Zelandią a Honolulu i jest wyspą na Pacyfiku, odkrytą przez Jamesa Cooka. Słynie z dosyć otwartej edukacji seksualnej. Młodzi chłopcy w wieku 13 lat są szkoleni przez dojrzałe kobiety, aby w przyszłości właściwie zaspokoili swoje żony. Edukacja przebiega w dwóch etapach – pierwszy z nich to teoria prowadzona przez mentora, kolejna to część praktyczna, podczas której dochodzi do stosunku z dojrzałą mentorką, uczącą różnych pozycji i pieszczot.

Aplikacje randkowe we Francji

Europejskie miasto, będące symbolem miłości może nieco rozczarować czytelników. Utrwalona w filmach rzeczywistość romantycznych kolacji i przypadkowych spotkań na ulicy znacząco różni się od realiów w obecnych czasach. Większość mężczyzn we Francji korzysta z portalów randkowych, a kobiety chętnie przejmują inicjatywę i nawiązują kontakt wirtualny.