Rozgrzewaj śmiało ciało

rozgrzewaj smialo cialoTso Moriri postanowiło ożywić rynek kosmetyków i opracować linię produktów do samodzielnych zabiegów w domowym zaciszu.
Marka Tso Moriri wprowadza nową, rozgrzewającą serię kosmetyków naturalnych, idealną na relaks w zimowe wieczory. Inspiracją do ich stworzenia było badanie „Polacy a ośrodki Spa”, z którego wynika, że tylko co dziesiąty Polak korzysta w nich z zabiegów.

 

Tso Moriri postanowiło ożywić rynek kosmetyków i opracować linię produktów do samodzielnych zabiegów w domowym zaciszu. Esencją najnowszej serii jest rozgrzewające masło do ciała na gorąco. Dzięki niemu skóra zostaje nawilżona i natłuszczona, zaś naturalny ekstrakt z imbiru rozgrzewa oraz regeneruje zmęczone ciało, dotleniając skórę, a także poprawiając krążenie. Wysoka wydajność produktu pozwala narelaksujące zabiegi raz w tygodniu przez ok. 10 tygodni.

– Zauważyliśmy, że sprzedaż takich kosmetyków jak masła na gorąco czy sole do kąpieli wzrasta jesienią i zimą. Dlatego stworzyliśmy serię rozgrzewającą specjalnie na ten okres, zapewniającą znakomity relaks w długie, zimne wieczory. W tym czasie ważne jest nie tylko nawilżenie i ochrona skóry, ale także jej dotlenienie i potrzeba utrzymania dobrego krążenia. Ważnym impulsem dla nas były także badania na temat rynku Spa w Polsce, które utwierdziły nas w przekonaniu, że powinniśmy zapewnić naszym Klientkom domową alternatywę dla kosztownych zabiegów Spa – mówi Katarzyna Byczek, farmaceuta i kosmetolog, autorka części receptur kosmetyków Tso Moriri.
Wszystkie kosmetyki z serii posiadają zmysłowy, przywodzący na myśl świąteczną atmosferę, aromat cynamonu i ostrej pomarańczy.

Najnowsza seria Tso Moriri to cztery rozgrzewające produkty do kompleksowej pielęgnacji ciała. Wszystkie posiadają zmysłowy i przywodzący na myśl świąteczną atmosferę aromat cynamonu i ostrej pomarańczy. Sól do kąpieli (poj. 500 g, sugerowana cena 22,95 zł) oraz peeling (poj. 150 ml, sugerowana cena 39,95 zł) pozwalają zrelaksować i zregenerować ciało, zaś odżywcze masła do ciała na zimno (poj. 150 ml, sugerowana cena 39,95 zł) i na gorąco (poj. 80ml, sugerowana cena 69,95 zł) w naturalny sposób pielęgnują i chronią skórę, narażoną zimą na działanie mrozu i wiatru.

Specjaliści z Tso Moriri wykorzystali do produkcji serii bezpieczne i powszechnie cenione składniki, takie jak: masło shea, olej kokosowy, masło mango, ekstrakt z imbiru, skórkę z pomarańczy oraz wosk pszczeli. Tso Moriri używa do produkcji naturalnych składników. Wszystkie kosmetyki są wyrabiane ręcznie. Wykorzystywane surowce przechodzą bardzo rygorystyczne badania jakościowe oraz mikrobiologiczne, a najwyższe standardy produkcji zapewnia certyfikat dobrych praktyk produkcyjnych GMP. Kosmetyki Tso Moriri są dostępne w dobrych aptekach na terenie całej Polski, a także w sklepie internetowym.