Streetowa odsłona Maffashion dla adidas Originals

Warszawa, 15 września 2015 - adidas Originals oraz Maffashion, jedna z najbardziej znanych polskich blogerek połączyli siły!

9

W ramach tej wyjątkowej kooperacji zaplanowano aż trzy sesje zdjęciowe, podczas których Julia zaprezentowała różne modele butów z limitowanej edycji Superstar Supershell oraz ubrania i akcesoria z najnowszej kolekcji jesień – zima 2015. Pierwsze efekty współpracy oglądać można na Instagramie blogerki.

Skąd pomysł na sesję? Julka od wielu lat jest wierną fanką klasyków adidas Originals.
– Sama dokładnie nie potrafię zliczyć ile par Superstarów mam w swojej szafie, ale jest ich bardzo dużo. Bardzo je lubię. Pierwszą parę kupiłam jeszcze w czasach gimnazjum, dlatego do tego modelu mam sentyment. Cieszę się, że moda na Superstary wróciła, być może dlatego, że doskonale komponują się właściwie z każdą stylizacją – mówi blogerka.

Dwie pierwsze sesje zdjęciowe dla adidas Originals odbyły się w miejskiej scenerii Warszawy, która doskonale wpisuje się w streetowy charakter marki. Od sportowego boiska poprzez skąpane porannym słońcem ulice miasta, nadwiślańskie bulwary, aż po główną, ruchliwą ulicę, przy której mieszczą się najwyższe budynki w stolicy. Mocno streetowe były również looki Maff. Do ich skomponowania blogerka wykorzystała bluzy i koszulki z linii City Stories, wchodzącej w skład najnowszej kolekcji adidas Originals, inspirowanej miejskim życiem Berlina i Los Angeles.

Już wkrótce na Instagramie Maffashion pojawią się zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej inspirowanej dwoma liniami ubrań Rity Ory – Mystic Moon Pack oraz Space Shifter Pack. Dokładnie rok temu Julia miała okazje osobiście, jako jedyny gość z Polski, poznać piosenkarkę podczas kameralnej kolacji zorganizowanej w ramach premiery jej pierwszej kolekcji dla adidas Originals.

Wrześniowa sesja będzie nawiązywać do tego spotkania. Zdjęcia w niepowtarzalnym klimacie, stworzone w wyjątkowych miejscach już wkrótce ujrzą światło dzienne na Instagramie Maffashion. Bądźcie czujni!

1 4