Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość. Renata Wrona

Premiera wyjątkowego poradnika dla kobiet! Renata Wrona, doświadczona trenerka rozwoju osobistego, opowiada sile, która drzemie w każdej kobiecie.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”, autorstwa Renaty Wrony to poradnik niezwykły, wiedza i doświadczenie coacha ICF  i trenera rozwoju osobistego podane w sposób zrozumiały dla każdej kobiety. Efektem jest piorunująco skuteczna mieszanka! Autorka książki nie wymaga od czytelniczek znajomości psychologii, technik treningowych oraz specjalnych trików. Przekonuje, że jedyne, co jest konieczne, by zacząć żyć w zgodzie ze sobą, to chęć i postanowienie, że chcemy być szczęśliwe, zajrzenie głęboko w siebie, swoje marzenia, ustalenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągnięcia. Samoświadomość i mądre relacje z otoczeniem potrafią uzdrawiać, a ograniczenia są tylko w naszej głowie. Właśnie o tym jest ta książka.

– Prowadząc sesje coachingowe, spotykam wiele mądrych, pięknych kobiet, które żyją w świecie wymyślonym przez kogoś innego, robią rzeczy na które nie mają ochoty, nie czują się szczęśliwe, ale boją się zmiany.  Pragnę umocnić kobiety w przekonaniu, że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. To naprawdę jest możliwe! Dlatego właśnie powstała ta książka. Chciałabym być dla czytelniczki towarzyszką podróży w drodze do zmiany: zmiany – takiej jaką ona sama sobie wybierze. – mówi Renata Wrona.

Książka do kupienia w salonach Empik, dobrych księgarniach i na stronie www.renatawrona.pl !