Pokaz mody polskich marek „Marka wspiera markę”

„Moda przemija, styl pozostaje” Coco Chanel - słowa legendarnej projektantki uświadamiają, że modą, jak każda inną dziedziną życia, można się bawić, jednak styl jest naszym fundamentem, indywidualnym wyróżnikiem oraz markerem naszej tożsamości.

 

Anna Szubert. Fot. Krzysztof Witecki
Anna Szubert. Fot. Krzysztof Witecki

Marka wspiera markę

9 września w Sopocie odbędzie się specjalny pokaz stylizacji pod hasłem „Marka wspiera markę”.

Personal Branding Polska zainicjował połączenie wielu, z powodzeniem działających już marek z branży fashion i młodym projektantom. Warunek był tylko jeden – polska marka. Projektanci/marki oddali swoje prace w ręce dwóch uznanych stylistek. Z kolei zadaniem stylistek jest przygotowanie ośmiu stylizacji wybranych z czterech dostępnych propozycji: casual, glamour/ evening lub business. W sumie na pokazie będzie przedstawionych 16 stylizacji multibrandowych.

Stworzone w ten sposób multibrandy zostaną zaprezentowane na specjalnie w tym celu zorganizowanym pokazie mody, który odbędzie się w hotelu Sopot. Zaproszeni goście, uczestnicy pokazu będą mieli możliwość ocenić, która propozycja stylisty jest najciekawsza i nagrodzić brawami.

Cudze chwalicie, swego nie znacie…

Celem projektu jest pokazanie, że polskie marki ubrań oraz dodatków można połączyć w niebanalną i oryginalną całość, które śmiało mogą konkurować z najlepszymi na świecie. Personal Branding Polska i Obcasy.pl wierzą, że polski design może stać się naszym wyróżnikiem na świecie.

A to nie wszystko! Do pokazu zaproszona została absolutna mistrzyni Teresa Opiała – dwukrotna laureatka francuskiej edycji prestiżowego konkursu Color Trophy.
Teresa Opiała czesze modelki podczas pokazów światowych i polskich projektantów. Regularnie pracuje podczas sesji glamour. W przyszłym roku stylizować będzie kandydatki na MISS Wielkiej Brytanii.

Promowanie polskich marek

Za całość wydarzenia odpowiada znana i ceniona Anna Szubert – promotorka polskich marek, genialna strateg personal brandingu, wykładowca w Sopockiej Szkole Wyższej na Wydziale Architektury. Otrzymała już wiele nagród, a w tym roku uhonorowana została nagrodą Kobieta Sukcesu pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego.

Na pokazie będziemy mogli zobaczyć polskie marki biżuterii: Lewanowicz, Anja Coraletti, Aggashe oraz Ania Polońska. Lista marek ubrań stale się powiększa. Wszystkie marki zostaną przedstawione na kilka dni przed planowanym pokazem.

Portal Obcasy.pl objął patronatem wydarzenie.

Biżuteria Lewanowicz – jedna z marek pokazu. Fot. Piotr Koziuk​
cora
Projektantka Anja Coraletti
praca
Teresa Opiała – jedna z prac