Ubrania Versus Versace by Anthony Vaccarello w Polsce

Popularny włoski brand Versus Versace został powołany do życia w 1989 roku, przez Gianniego Versace, założyciela popularnej, luksusowej marki Versace. Głównym celem do stworzenia linii „Versus” było zaprojektowanie ubrań dla odbiorców reprezentujących młodszą grupę wiekową, którzy są otwarci na nowości i gotowi, aby tworzyć własny, unikalny styl.

page
Ubrania Versus Versace by Anthony Vaccarello w Polsce

Kolekcja Jesień/ Zima 2016 jest pierwszą stworzoną przez projektanta Anthony’ego Vaccarello, dyrektora kreatywnego marki Versus Versace. Propozycje jego autorstwa utrzymane są w typowym dla marki rockowym stylu o bardzo stonowanej kolorystyce – skupiono się przede wszystkim na jesiennych barwach, tj. czerń oraz różne odcienie khaki. Elementem, który wyróżnia wspomnianą kolekcję od innych jest charakterystyczna dla projektanta asymetria.

Versus Versace ma wiele wielbicielek na całym świecie, do najsławniejszych z nich należą m.in. piosenkarska Cheryl Cole, aktorka Leighton Meester a także modowa ikona stylu – Alexa Chung.

Od teraz linia Versus Versace by Anthony Vaccarello dostępna jest w Polsce na stronie luksusowego sklepu internetowego JADES24.pl