Ubrania z tych krajów pokochały Polki. Sprawdź które!

Każdy kraj ma swoją niszę modową. I to daje się wyczuć – z różnych miejsc importuje się różne ubrania, bo jest na nie zapotrzebowanie.

Ubrania z tych krajów pokochały Polki. Sprawdź które!
Ubrania z tych krajów pokochały Polki. Sprawdź które!

Co innego wybierają panie od firmy francuskiej, co innego od marek tureckich, a jeszcze co innego z odzieży szytej w Polsce. Na co warto zwrócić uwagę przy własnych poszukiwaniach?

Codzienna moda z Polski

Zacznijmy od polskiej produkcji. Bo szyte w Polsce ubrania z roku na rok zyskują na popularności. Wśród najbardziej popularnych elementów garderoby od polskich producentów zdecydowanie wypada wymienić spodnie i bluzki. Generalnie moda casualowa i nieco lżejszy kaliber eleganckich ubrań to właśnie te modele, które sprzedają się najlepiej. I nie dzieje się tak oczywiście bez powodu: często są to po prostu dość tanie, ale uszyte z dobrych materiałów klasyczne projekty, które pozwalają zbudować solidną bazę do naprawdę licznych stylizacji.

Szukasz modnych stylizacji? Sprawdź ofertę Miss City

Ciekawe sukienki z Włoch

Włoska moda kojarzyła się od zawsze z szykiem i elegancją. Wśród ubrań sprowadzanych z Włoch również dziś dominują sukienki i nowoczesne spódnice w stylu zdecydowanie bardziej eleganckim, ale też często dość odważnym. To ubrania, które można założyć do pracy. Polska pogoda, przynajmniej latem, pozwala na tworzenie dość odważnych stylizacji, w których ubrania z ciepłej Italii świetnie się sprawdzają. Włoskie kolekcje często odważnie korzystają z najnowszych trendów mody, co sprawia, że są to modele przeznaczone przede wszystkim na specjalne okazje i dla odważniejszych pań.

Praktyczne marki z Turcji

Turecka odzież to marka sama w sobie. Tutaj dominują już nie sukienki, ale spodnie czy kurtki, a także koszulki, tuniki czy bluzki. Są one szyte z materiałów niezłej jakości, a tureckie marki są wciąż dość tanie, więc taka garderoba będzie siłą rzeczy budziła spore zainteresowanie. Kurtki i płaszcze z Turcji to często klasyczne i proste modele, które nie wymagają wielkiej ekwilibrystyki przy budowaniu pełnych stylizacji. Jeśli chodzi o odzież casualową z Turcji, ta jest często bardziej odważna i pozwala na nieco bardziej nowoczesne budowanie swojej szafy.

Francja zawsze na topie

Francuskie propozycje odzieżowe to dziś przede wszystkim bardzo eleganckie i dopracowane kompletne stylizacje. Takie, w których można nie tylko iść do pracy, ale też pokazać się na bardziej oficjalnych przyjęciach. Czy to ze spodniami bluzkami, czy sukienkami koktajlowymi, wydaje się, że każda marka francuska radzi sobie świetnie. Projekty zwykle korzystają z klasycznych zrębów, ale urozmaiconych świeżymi trendami, co sprawia, że ciuchy francuskie naprawdę mają w sobie coś niezwykłego – zapewne to jest głównym powodem ich rosnącej popularności.

Skądkolwiek chcesz – wszystko kupisz u nas

W naszej hurtowni odzieży damskiej możesz kupić odzież ze wszystkich wymienionych krajów, a na tym się wcale nasza oferta nie kończy. Budujemy swoje portfolio w taki sposób, abyś mogła znaleźć ubrania, które jakością, stylem i krojem pasują do Twoich potrzeb. Bez względu na swoje dotychczasowe doświadczenia, powinnaś spróbować tego, co najlepiej wychodzi firmom z różnych krajów. Bluzka bluzce nierówna, nie wszystkie spodnie są uszyte tak samo, nie każdy t-shirt leży idealnie, a w naszej ofercie znajdziesz zawsze to, co w danym kraju szyte jest najlepiej. Zresztą: nie będziemy Cię przekonywać, skoro możesz przekonać się sama, kiedy tylko odwiedzisz naszą internetową hurtownię.

Artykuł partnera