W drodze po zdrowie

Gdy Philip Zepter rozpoczynał sprzedaż swoich produktów, nikt nie spodziewał się, że firma odniesie tak spektakularny sukces.

Gas cooking stove at home

Dziś imperium Zeptera prężnie działa na skalę międzynarodową, dbając o zdrowie swoich klientów za sprawą innowacyjnych garnków, które ułatwiają codzienne przygotowanie smacznych i pełnowartościowych posiłków dla całej rodziny.

Bezkonkurencyjne i trwałe naczynia kuchenne

To, co wyróżnia garnki marki Zepter, a jednocześnie pozostawia konkurencję daleko w tyle, to wyjątkowo trwały metal, którego użyto do produkcji naczyń. Artykuły wykonano ze stali 316L, która uznawana jest za wartościowszy i mocniejszy metal od stali szlachetnej, szeroko wykorzystywanej w produkcji implantów, narzędzi chirurgicznych, części do łodzi i samochodów czy wysokiej klasy zegarków. W składzie metalu 316L dominuje chrom oraz nikiel, wykazując najwyższe właściwości antykorozyjne i antyalergiczne. Garnki są idealne dla osób uczulonych na metale, a ich użytkowanie nie wywołuje reakcji alergicznych.

Firma zapewnia o niezniszczalności swoich naczyń. Artykuły kuchenne produkowane przez markę Zepter są niezwykle funkcjonalne, bezpieczne i przyjazne środowisku. Garnki nie pochłaniają zapachów i nie zmieniają barwy w wyniku obróbki cieplnej składników. Dodatkowym atutem jest ich stylowy, a zarazem elegancki wygląd. Naczynia można użytkować na wszystkich rodzajach kuchenek.

Zdrowe gotowanie

Przyrządzanie potraw w naczyniach Zepter pozwoli zachować maksimum właściwości poszczególnych składników. Garnki są tak zaprojektowane, aby ich ścianki miały zawsze niższą temperaturę, niż dno. Sprzyja to kondensacji pary wodnej, która cyrkuluje wokół potrawy, przejmując jej dobroczynne właściwości. Można zatem serwować jeszcze zdrowsze dania dla rodziny i najbliższych. Dzięki temu podnosi się standard życia milionów użytkowników na świecie, co jest główną wizją założyciela marki.

Jeszcze łatwiej, jeszcze przyjemniej

Dno garnka Zepter jest integralną częścią naczynia, nie rozwarstwia się i nie odkształca. Firma zadbała też o izolację termiczną uchwytów, które teraz nie nagrzewają się podczas gotowania. Na uwagę zasługują również pokrywki o wypukłym kształcie, zwiększając objętość wewnątrz naczynia i sprawiając, że gotowe dania są jeszcze zdrowsze.

Innowacyjnym hitem okazały się analogowe termokontrolery, które pojawiły się w kolekcji naczyń Z Line. Zamontowany na pokrywie naczynia, umożliwia kontrolowanie procesu smażenia, pieczenia czy gotowania, wskazując aktualny stan potrawy.

System SMART – gotowanie z dala od kuchenki

Marka Zepter nie przestaje zaskakiwać swoimi pomysłami. Najnowszą propozycją firmy jest system SMART, który ugotuje danie i wyłączy się, gdy będzie gotowe. W skład systemu wchodzi cyfrowy termokontroler, zdalne urządzenie alarmowe oraz system zdalnego sterowania kuchenką indukcyjną. Teraz, dzięki innowacyjnym pomysłom marki Zepter, gotowanie jest jeszcze większą przyjemnością, a smak potraw pełnych cennych właściwości zapewni zdrowie i odporność na każdą sezonową infekcję.

Partnerem materiału jest Zepter Sklep – Twoje garnki Zepter.