Wakacyjna garderoba, czyli wygoda na pierwszym miejscu

Lato sprawia, że możemy sobie pozwolić na dużą dozę wygody, a przy tym wyglądać modnie i stylowo.

Wygoda ponad wszystko. Foto: Pixabay

Latem nasze ciała mogą odpocząć od jeansów i ciężkich kurtek. Ta pora roku jak żadna inna sprzyja zwiewnym sukienkom, lekkim dresowym spodniom, bluzom oraz supermodnym w tym sezonie klapkom. A jak połączyć to w całość, aby stworzyć stylizację idealną?

Tego lata style się przenikają, a niedozwolone do tej pory chwyty są wręcz pożądane. W ten sposób nikogo nie zdziwi, jeżeli do pracy w biurze ubierzesz dresową bluzę połączoną z ołówkową spódnicą i butami mulami. Alternatywą mogą być luźne spodnie, T-shirt z ciekawym motywem i birkenstocki w pastelowym różowym kolorze.

Wychodząc na imprezę ze znajomymi, zostaw w domu utrudniające chodzenie niebotyczne szpilki, a wybierz wygodne buty sportowe na imponującej podeszwie, im większej i dziwniejszej, tym lepiej. Do nich dobierz zawsze modną małą czarną w nowym (wygodniejszym) wydaniu, czyli z oryginalnym marszczeniem w okolicy talii, dzięki któremu nie będziesz musiała się martwić o ewentualne niedoskonałości.

Na co dzień doskonale sprawdzą się lekkie dresowe spodnie a do tego oversizowa przewiewna koszula z modnymi w tym sezonie mocno szerokimi rękawami.

Stylizacja nr 1

Wygoda na pierwszym miejscu

spodnie-Boca/boca.pl, sukienka-Trynite/trynite.pl, bluza, buty, dodatki –TK Maxx

Stylizacja nr 2

Wygoda na pierwszym miejscu

płaszcz-Dziekański/dziekanski.pl, spodnie, T-shirt, buty-TK Maxx

Stylizacja nr 3

Wygoda na pierwszym miejscu

torebka-Menbur/menbur.pl, spodnie, bluza, dodatki-TK Maxx

Stylizacja nr 4

Wygoda na pierwszym miejscu

spodnie, spódnica-Bastet/bastetfashion.pl, plecak-Menbur/menbur.pl, bluzka, buty-TK Maxx