Zawsze zdrowsze powietrze – nawilżacz Philips

Zdrowsze i nawilżone powietrze dzięki technologii NanoCloud, która pomaga chronić zdrowie Twojej rodziny i poprawi komfort życia

Zawsze zdrowsze powietrze – nawilżacz Philips
Zawsze zdrowsze powietrze – nawilżacz Philips

Nawilżacz powietrza marki Philips pozwala skutecznie i w higieniczny sposób, bez plam i osadów, pozbyć się problemu suchego powietrza. Dzięki technologii NanoCloud urządzenie równomiernie rozprowadza nawilżone powietrze w pomieszczeniu, rozprzestrzeniając o 99% mniej bakterii w porównaniu z nawilżaczami ultradźwiękowym.

Suche powietrze w mieszkaniu, które doskwiera zwłaszcza zimą podczas intensywnego ogrzewania, to nie tylko niedogodność, ale czasem zagrożenie dla zdrowia. Suche powietrze „wyciąga” wodę z naszego organizmu, powodując podrażnienie skóry, włosów czy oczu, jak również wysusza śluzówki górnych dróg oddechowych, często pogarszając objawy alergii czy astmy. Jeśli chcesz oddychać zdrowszym powietrzem, zmniejszyć podrażnienia i dolegliwości wywołane suchym i zanieczyszczonym powietrzem oraz zapewnić ten sam komfort oddychania także swoim bliskim, skutecznym rozwiązaniem jest nawilżacz powietrza.

 Nawilżacz powietrza HU4801 marki Philips oferuje trzystopniowy zaawansowany system nawilżania z unikalną technologią NanoCloud, która zapewnia 99 % mniej bakterii w porównaniu ze standardową 99% mniej bakterii w porównaniu ze standardową technologią ultradźwiękową1. W pierwszym etapie filtr absorpcyjny nawilżacza wyłapuje duże cząsteczki (np. włosy, sierść i kurz) unoszące się w suchym powietrzu. Następnie zaawansowany system nawilżania z technologią NanoCloud nawilża powietrze, dodając do niego cząsteczki wody. Dzięki temu zdrowsze i nawilżone powietrze jest stale wydmuchiwane z nawilżacza bez równoczesnego tworzenia mgły wodnej. Co ważne, nawilżacz zapewnia równomierne rozprowadzanie nawilżonego powietrza w pomieszczeniu, gwarantując zdrowsze i bardziej efektywne nawilżenie.

Nawilżanie z urządzeniem marki Philips jest także wydajne i higieniczne – bez białym plam i mokrych śladów na podłodze wokół urządzenia. Technologia NanoCloud utrzymuje poziom wilgotności na stałym, rekomendowanym poziomie 40-60%. Dodatkowo dokładne czyszczenie nawilżacza, a szczególnie zbiornika wody, nie sprawia problemów.

Napełnianie zbiornika na wodę jest niezwykle łatwe i można to zrobić na dwa sposoby: nalewając wodę z dzbanka do zbiornika po zdjęciu pokrywy lub nalewając wodę do zbiornika wyjętego z urządzenia bezpośrednio z kranu. Z kolei jeśli zbiornik wody wymaga napełnienia, blokada Healthy air protect zawczasu informuje o konieczności uzupełnienia wody. Jeśli woda nie zostanie uzupełniona na czas, urządzenie wyłącza się.

Nawilżacz posiada dwie prędkości nawilżania. Możesz więc wybrać opcję nawilżania cichego lub standardowego, co daje maksymalną elastyczność działania. Wszystko po to byś Ty i Twoi domownicy mogli oddychać łatwiej i lepiej spać w domu ze zdrowszym, nawilżonym powietrzem.

Nawilżacz Philips HU4801 jest dostępny w sklepach RTV Euro AGD. Rekomendowana cena Philips to 399 PLN.