Zdrowa woda. Eliksir młodości i piękna. Sonia Lucano

Najprostsza metoda na naturalne piękno prosto z Paryża! Odkryj najmodniejszy francuski sposób na zachowanie zdrowia i urody.

Zdrowa woda. Eliksir młodości i piękna. Sonia Lucano
Zdrowa woda. Eliksir młodości i piękna. Sonia Lucano

Bez miksera, bez wyciskarki soków i bez wysiłku zrobisz zdrowy i smaczny napój, który nawodni i oczyści twój organizm. Potrzebujesz tylko około 15 minut, wody, lodu, kilku ulubionych owoców, warzyw i ziół.

W książce znajdziesz przepisy na oczyszczającą wodę pełną witamin i antyoksydantów – bez cukru, konserwantów i innych chemicznych dodatków.

Sonia Lucano daje wspaniałą inspirację, proponując oryginalne przepisy na wodę smakową z tak nietypowymi składnikami jak napar z werbeny, fenkuł, anyż, woda różana czy sok z brzozy. Oprócz tego w przepisach tych nie brakuje ponadczasowych klasyków – cytrusów, owoców leśnych, aromatycznych ziół.

Zainspirowani książką   Zdrowa woda. Eliksir młodości i piękna  postanowiliśmy stworzyć 30-dniowe wyzwanie, do którego zaprosiliśmy wielbicielki i propagatorki zdrowego stylu życia. Ambasadorkami wydarzenia zostały Adrianna Palka, Edyta Zając, Marta Hennig, Emilia Cesarek, Ewa Pigulska.

Czy 30 dni ze zdrową wodą wpłynie znacząco na kondycję naszych organizmów, na naszą cerę, włosy, metabolizm? Przekonajmy się o tym razem! Zapraszamy do udziału w wydarzeniu #zdrowawoda