4 sposoby jak nosić płaszcze

Thomas Burberry stworzył go w IX wieku i do dzisiaj jest to ulubione okrycie wierzchnie w sezonie jesienno-zimowym. Nie ma takiej garderoby, w której nie znajdowałby się przynajmniej jeden klasyczny płaszcz. Jak go nosić? Na wiele sposobów. Oto jedne z nich.

4 sposoby jak nosić płaszcze

Klasa i szyk? Wystarczy, że zdecydujesz się na eleganckie okrycie wierzchnie. Jeśli chcesz dodać nieco koloru w swojej stylizacji, to postaw na dodatki. Czerwony, przykuwający uwagę beret i biała, błyszcząca nerka, to jest właśnie to.

4 sposoby jak nosić płaszcze

Wełna ociepli Cię nawet w najmroźniejsze dni. Do beżowego koloru płaszcza idealnie będą komponować się kolczyki Patty Rose w geometryczne kształty. W przełamaniu wizytowego looku pomoże Ci nerka i basicowy t-shirt z nadrukiem od marki Shoq.pl

4 sposoby jak nosić płaszcze

Bezapelacyjnie trencz to jeden z najchętniej noszonych okryć. Paryski styl osiągniesz zakładając kaszkiet w kratkę, srebrne botki i małą torebeczkę na pasku.

4 sposoby jak nosić płaszcze

Sezon zimowy nie musi wcale oznaczać nudy i monotonni w Twojej szafie. Baw się kolorami! Różowy, puchowy płaszcz, zestaw z grungowymi, skórzanymi butami.