adidas Consortium colette x UNDEFEATED Pack

Mocny początek roku dla adidas Originals – już 28 stycznia Klienci WS2 oraz CL20 jako pierwsi w Polsce poznali efekty kolaboracji adidas Consortium z colette i UNDEFEATED. Jest to pierwszy przystanek w ramach partnerskiego projektu #SneakerExchange i jednocześnie rozpoczęcie przygody z linią Consortium w Polsce!

adidas Consortium_colette x UNDFTD 2
adidas Consortium colette x UNDEFEATED Pack

Dla wszystkich polskich fanów linii adidas Consortium, a także wszystkich wielbicieli unikatowych sneakersów to zupełnie nowy rozdział. Limitowane i trudnodostępne do tej pory produkty już od najbliższej premiery regularnie pojawiać się będą w stołecznych butikach WS2 oraz CL20 przy ulicy Chmielnej 20.

Tym samym, są to pierwsze polskie sklepy opieczętowane znaczkiem Consortium. Na całym świecie jest około 200 butików, które mają możliwość sprzedaży tej ekskluzywnej i limitowanej kolekcji.
adidas Consortium colette x UNDEFEATED – pierwsza kolaboracja dostępna w Polsce
Cały koncept styczniowego consortium opiera się na nieoczywistym połączeniu dwóch zupełnie różnych brandów, czego rezultatem są autorskie, ale spójne ze sobą produkty. Zarówno colette, jak i UNDEFEATED to marki bardzo rozpoznawalne, jednak kierujące swoją ofertę do innych odbiorców. Colette jest marką kojarząca się ze sztuką, designem i wielkimi nazwiskami. UNDEFEATED zaś to potęga w środowisku streetwearu. Oba brandy odświeżyły po jednym z klasyków adidas w zgodzie z własną filozofią, jednak przy zachowaniu spójności i dbałości o jednobrzmiący wydźwięk tej współpracy.
Paryski butik wziął na warsztat model z rodziny adidas Originals Campus 80’s. Jest on wykonany z wysokiej jakości skóry licowej, z widocznym printem w postaci tłoczonego camouflage’u. Po bokach wyróżnia się złoty grawer obu graczy, a na języku wykonanym z cienkiej skóry wbita jest metka Consortium.

adidas Consortium_colette x UNDFTD 3
adidas Consortium colette x UNDEFEATED Pack

UNDEFEATED postawił na model EQT Support. To propozycja dla fanów nieco ciemniejszych kolorów: but wykonany został z ciemnoniebieskiego zamszu, czarnej skóry licowej oraz granatowej nylonowej siateczki. Branding widoczny jest również na języku, bocznych paskach oraz lacelockach.

adidas Consortium_colette x UNDFTD 7
adidas Consortium colette x UNDEFEATED Pack