Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub!

Agnieszka sienkiewicz, znana między innymi z serialu „M jak Miłość” napisała wczoraj na instagramie, że wzięła ślub z Mikołajem Gauerem. Ceremonia w gronie rodziny i przyjaciół odbyła się 27 maja.

Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub!
Agnieszka Sienkiewicz wzięła ślub!

O tym, że Para wzięła ślub media mówiły już od kilku dni. Jednak zabawnym jest fakt, że w tym samym czasie Barbara Kurdej-Szatan wstawiła zdjęcie z wesela, niekoniecznie tej pary. Dziennikarze nie wiedzieć czemu uznali, że jest to właśnie wesele Agnieszki Sienkiewicz i namiętnie informowali o tym czytelników.

Dlatego w momencie oficjalnego potwierdzenia doneisień o ślubie Agnieszka wyprostowała także sytuację domniemanego bycia Kurdej-Szatan na jej weselu. Okazuje się, że kobiety nawet się nie znają.

Kochani!!!! Z ogromna radością chciałabym Was poinformować ze od kilku dni mam przyjemność bycia Żona 😱😱😱😱😜😜 wbrew rożnym spekulacjom jakie pojawiają się w mediach na ten temat , uroczystość miała charakter kameralny, w gronie rodziny i przyjaciół. Ogromnie się ciesze ze udało się nam zachować intymność i prywatność w tym dniu💍💍💍 Niestety @kurdejszatan na imprezie się nie bawiła drodzy dziennikarze gdyż najzwyczajniej w świecie – nawet się nie znamy 😂😂😂😂 gratuluje rzetelności i sztuki dedukcji 👌👌👌😂 Baśka !!! Pozdrawiam ciepło i mam nadzieje ze bawiłaś się dobrze gdzie indziej 💪💪💪 pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnej nocy Agnieszka Sienkiewicz – Gauer #wife #wifeyandhubby #justmarried #happyme #happymom #flowers @bierzgobukiet

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz (@agnieszka_sienkiewicz_official)