Agnieszka Szulim w nowej roli

Agnieszka szulim w nowej roli
Agnieszka Szulim zaskakuje nową rolą w sesji modowej do najnowszej kolekcja „Noire” marki Chaos by Marta Boliglova. Popularna prezenterka i dziennikarka telewizyjna podjęła wyzwanie to niecodzienne wyzwanie między innymi z uwagi na swoje zamiłowanie do mody , ale również ze względu na szczytny cel – jakim są zwierzaki.„Charakterystyczny dla tej kolekcji jest czarny kolor oraz skórzany look. Jest mocno, pewnie, stanowczo. Dlatego własne nie widziałam nikogo innego na miejsce Agnieszki w roli modelki. Ta silna, odważna i wyjątkowa kobieta idealnie odzwierciedla charakter kolekcji.”- mówi właścicielka i projektantka marki Chaos, Marta Boligłowa.Agnieszka szulim w nowej roli5

W kolekcji zobaczymy wyjątkowe ramoneski, małe czarne z rockowym pazurem, skórzane legginsy, bluzy z oryginalnymi wstawkami oraz T-shirty z hasłami, które stylem naśladują uliczne graffiti. Nie bez powodu na scenerię sesji zostały wybrane dawne Zakłady Mechaniczne „Ursus” w Warszawie- ich mroczne, nieco „slumsowe” otoczenie stanowiło doskonałe tło dla kolekcji „Noire”. Ciekawym kontrastem, pomieszaniem przeciętności z luksusem był zabytkowy Ford Mustang, który również stanowił tło do zdjęć. Pikanterii i charakteru sesji dodali jeszcze trzej wyjątkowi modele- 2 amstaffy: Tedi i Benya oraz doberman Mafia, którzy od razu odnaleźli wspólny język z Agnieszką, a efektem ich współpracy są wspaniałe zdjęcia.

Agnieszka szulim w nowej roli4

Osoba i styl Agnieszki zawsze budziła ciekawość krytyków mody. Prezenterka zawsze lubiła wyzwania, oryginalność i zabawę modą. Ale to nie jest główny powód, dla którego zgodziła się wziąć udział w sesji. Jako naczelna portalu Zpazurem.pl, miłośniczka czworonogów i obrończyni ich praw, zawsze mocno angażuje się w akcje, które niosą pomoc zwierzakom. W kolekcji Chaos „Noire” pojawiły się dwie koszulki, zaprojektowane specjalnie dla portalu Zpazurem.pl, z prozwierzęcymi hasłami: „Respect parents, glorify God and don’t hurt animals” (szanuj rodziców, chwal Boga i nie krzywdź zwierząt) oraz „Respect, Love, Pamper” (kochaj, szanuj, rozpieszczaj). Będą one sprzedawane na portalu Zpazurem.pl, a część dochodu uzyskanego ze sprzedaży zostanie przekazana na cel charytatywny na rzecz zwięrząt.

Agnieszka szulim w nowej roli3

Cała akcja i sama sesja zdjęciowa była wspaniałą przygodą, zarówno dla osób biorących w niej udział, jak i organizatorów i współpracowników. Cieszymy się że we współpracy z Agnieszką stworzyliśmy nie tylko wyjątkową kolekcję ubrań, ale również możemy nieść pomoc tym, którzy sami o nią nie poproszą, czyli zwierzakom- powiedziała Ewa Siedlecka, PR Manager marki Chaos by Marta Boliglova.

Agnieszka szulim w nowej rol2i

 

Project Manager ESPR Ewa Siedlecka
Modelka: Agnieszka Szulim:
Zdjęcia: Łukasz Ratajak, Anna Szubert, Tomasz Zienkiewicz/ Bizzare Studio
Makijaż: Magdalena Pieczonka
Fryzury: Salon Fab&Glam, Warszawa
Stylizacja: Marta Boligłowa/ Chaos by Marta Boliglova
Psy: Avanti Ashanti Super Staff- Tedi; Benya z Merclini Villa – Benia; Mafia z Dura Lex Polonia