Amerykanka szuka „Wojtka z Polski”, którego poznała na koncercie! Jej video to HIT INTERNETU!

Czyżby miłość od pierwszego wejrzenia istniała naprawdę?! Zobaczcie urocze wideo dziewczyny, która próbuje odnaleźć chłopaka z Polski! Dzięki NAM Amerykance może udać się z nim jeszcze raz spotkać!

to
Amerykanka szuka „Wojtka z Polski”, którego poznała na koncercie! Jej video to HIT INTERNETU!

Cóż za historia! W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, w którym śliczna Amerykanka prosi o pomoc w znalezieniu chłopaka. Poznała go na koncercie jednej z amerykańskich kapel podczas swojej podróży po Europie. Para bardzo długo ze sobą rozmawiała. Niestety – jak to na koncertach bywa – Polak zniknął dziewczynie z oczu. Nie zdążyli się wymienić żadnymi danymi kontaktowymi. Zdarzenie miało miejsce cztery miesiące temu, jednak dziewczynie nie daje to spokoju, dlatego postanowiła nagrać wideo z prośbą o pomoc.

„Był niesamowity. W stu procentach w moim typie. Był wysoki, przystojny, miał ciemne włosy, był seksowny i miał najpiękniejsze oczy jakie kiedykolwiek widziałam w moim życiu. Był zabawny, inteligentny i słodki. Wiem tylko, że nazywa się Wojtek i jest z Warszawy. Nie mam więcej informacji, a naprawdę chciałabym go znowu zobaczyć. Potrzebuję Waszej pomocy” – mówi dziewczyna, która na YouTubie podpisuje się nickiem Dee Deee.002.

Zobaczcie całe nagranie:

 

Filmik momentalnie stał się hitem internetu. Polscy internauci udostępnili go niezliczoną liczbę razy, a wyświetlenia na YouTubie sięgają setek tysięcy.

Jeśli znacie jakiegoś przystojnego Wojtka z Warszawy koniecznie pokażcie mu to wideo! 🙂