Biustonosz do karnawałowych zadań specjalnych

Dobra bielizna to taka, która doskonale spełnia swoją rolę i pozostaje niezauważona. To warunek szczególnie istotny, gdy komponujemy stylizację wyjściową i bardziej niż kiedykolwiek zależy nam na perfekcyjnie dopracowanym looku.

BIUSTONOSZ DO KARNAWAŁOWYCH ZADAn SPECJALNYCH1

Biustonosz Padded Basic marki Rosa Faia to idealne rozwiązanie, kiedy chcemy błyszczeć i nie martwić się, że widoczna bielizna zniweczy cały efekt. Karnawałowe trendy zachęcają do eksperymentów modowych.

Wśród tegorocznych nowości znalazły się suknie cekinowe w wersji total look, kreacje koronkowe i kombinezony. Jedno wciąż pozostaje stałe i niezmienne: wieczorowe kreacje, w każdej z wymienionych opcji, uwielbiają głębokie rozcięcia i dekolty. Aranżowanie karnawałowego oufitu zacznijmy zatem od bazy, czyli bielizny. Powinna stanowić szarą eminencję stylizacji, uwydatniając kobiece walory i pozostając niezauważoną.

BIUSTONOSZ DO KARNAWAŁOWYCH ZADAn SPECJALNYCH

Biustonosz Padded Basic marki Rosa Faia doskonale spełnia tę wymagającą rolę. Wysokiej
jakości, gładka mikrofaza sprawi, że bielizna nie będzie odznaczała się nawet pod tkaniną topu, a odpinane ramiączka pozwolą wyeksponować piękny dekolt w najlepszym stylu. Ramiączka w staniku  można nosić na cztery sposoby: klasycznie, na szyi, krzyżując na plecach oraz zupełnie z nich rezygnując. Nie ma obawy, że którakolwiek z tych opcji okaże się niewystarczająca w podtrzymaniu biustu. O jego stabilność i komfort zadbają boczne fiszbiny, usztywniona miseczka i silikonowa taśma pod biustem, uniemożliwiająca przesuwanie się stanika.

Biustonosz do karnawałowych zadań specjalnych nie tylko zapewnia świetnie wsparcie
dla biustu i zachowuje nienaganną dyskrecję podczas spełniania swej roli. Dzięki zastosowaniu ultralekkiej, oddychającej tkaniny możemy liczyć na maksymalny komfort
noszenia, a także ponadprzeciętną wytrzymałość bielizny. Biustonosz dostępny jest
w trzech najchętniej noszonych kolorach: białym, czarnym i cielistym, a także w bardzo
szerokiej gamie rozmiarów (A-G, 70-90).