Bridget Jones powraca! Kto dołączył do obsady filmu?

Która z nas nie kojarzy postaci roztargnionej pani dziennikarz wykreowanej przez Renée Zellweger? Filmowa historia Bridget Jones to klasyka kobiecego kina. Miłosne rozterki bohaterki i sposoby rozwiązywania sercowych problemów na stałe wpisały się w kanon komedii romantycznych. Czym tym razem zaskoczy nas Bridget?

Bridget Jones
Bridget Jones wraca! Zdjęcie: Facebook Working Title Films

46-letnia Renée Zellweger ponownie wcieli się w rolę Bridget Jones. W sieci pojawiły się pierwsze fotosy promujące produkcję Bridget Jones’ Baby.

Bridget Jones powraca
Bridget Jones powraca! Kto dołączył do obsady filmu? Instagram aktora

Zdradzamy, że w następnej części Bridget jest już ponad pięćdziesięcioletnią mamą dwójki dzieci i dziennikarką brytyjskiej telewizji śniadaniowej. Niedawno głośno było o operacjach plastycznych aktorki, które znacząco zmieniły rysy jej twarzy. Czy młodzieńczy wygląd nie przeszkodzi jej w byciu wiarygodną w kolejnej odsłonie filmu?

W długo oczekiwanej kontynuacji w rolę Marka Darcy’ego ponownie wcieli się Colin Firth. Niestety, na ekranie nie zobaczymy Hugh Granta. Do obsady dołączył za to inny przystojny aktor, Patrick Dempsey, znany z serialu Chirurdzy. Informację o dołączeniu do obsady Bridget Jones’ Baby potwierdził, wrzucając zdjęcie na Instagrama i chwaląc się przy tym współpracą z Renée i Colinem. Na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli podziwiać efekty ich współpracy.
Myślicie, że historia starszej i doświadczonej Bridget ma szansę przebić sukces produkcji z 2001 roku?