Warsaw Concept Store – butik topowych projektantów już otwarty!

Inauguracja sezonu wiosna/lato w strefie The Designer Gallery pod hasłem nowych, oryginalnych marek, autorskich projektów i propozycji od najlepszych polskich projektantów!

szał
Nowy butik – Warsaw Concept Store

W Galerii Mokotów wraz z wiosną pojawiły się nowe marki, ciekawi projektanci i nowe miejsce – concept store. Do grona największych polskich projektantów obecnych w strefie The Designer Gallery dołączył również Mariusz Przybylski otwierając tam swój butik.

Nowym miejscem jest również Warsaw Concept Store – powierzchnia dedykowana specjalnie dla projektantów zarówno znanych i o ugruntowanej pozycji na rynku, jak ich tych, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie modowym, a także dla dystrybutorów światowych marek. Wśród marek obecnych w Warsaw Concept Store są dostępne m.in. propozycje Just Paul, Bunny the Star, Zuo Corp, Mariusza Brzezińskiego, Andy&Mag, duetu Paprocki & Brzozowski, Thecadess, Chaos, Milago, VaBene, Juko Design i wiele innych.

Nowe marki również w pop up stores w strefie The Designer Gallery

W konceptach unikatowych sklepów działających tylko przez określony czas również intersujące nowości. Na poziomie I w Galerii Mokotów swoje miejsce znalazły kolejne polskie marki:

  • BAWSOME

Niepowtarzalne, unikalne okulary przeciwsłoneczne – inspirowane przeszłością, przepuszczone przez filtr przyszłości – to znak rozpoznawczy marki. Wszystkie modele oferowane przez markę to koncepcje głęboko przemyślane, surowe, technologiczne, wyraziste – ale jednocześnie z duszą.

W pop up store BAWSOME goście Galerii Mokotów mogą odkryć m.in. kolekcję WRAITH – odzwierciedlającą futurystyczne podejście do ponadczasowych klasyków, inspirowaną surową i chropowatą strukturą węgla i betonu oraz luksusowym alabastrem i marmurem.

  • SHALLWE

ShallWe, kolejna z marek debiutujących w przestrzeni The Designer Gallery. Powstała z miłości do jedwabiu i pragnienia używania tego najszlachetniejszego z materiałów na co dzień. Chusty, apaszki i poszetki ShallWe produkowane są w limitowanych seriach do 50 sztuk każdego wzoru i koloru.

  • BODYMAPS

Młoda polska marka tworząca wyjątkowe stroje kąpielowe – połączenie klasycznych, kobiecych krójów, niebanalnej kolorystyki i charakterystycznych detali nawiązujących do lat 50., 60. i 70. W swojej ofercie proponują zarówno stroje jedno- jak i dwuczęściowe, w których inspiracje przeszłością łączą się z wysokiej jakości, technologicznymi podejściem do materiałów i dbałością o wykończenie. Kostiumy produkowane są w Polsce w krótkich seriach.

  • BALAGAN / Elementy

Tworzone w duchu prostoty a jednocześnie precyzyjne w formie i wykonaniu ubrania marki cechuje minimalizm i starannie dobrane tkaniny. Oto klasyka opowiedziana w nowy sposób skupiona na formie i dokładności projektu. Powstające na warszawskiej Pradze propozycje dostępne są od kilku dni również w strefie The Designer Gallery Galerii Mokotów.

Kilka dni temu wiosenne nowości zaprezentowały również marki od dawna obecne w Galerii Mokotów, m.in. Pinko prezentując pokaz kolekcji wiosna/ lato czy Lidia Kalita – prezentując w butiku m.in. nowości w nasyconych kolorach.

Funkcjonujący od kilku miesięcy projekt The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów skupia w jednym miejscu butiki największych światowych i polskich marek, tworząc aleję wypełnioną butikami oferującymi różnorodne i unikalne propozycje.

more
Nowe marki w pop up stores w Galerii Mokotów
lidia
Propozycje od Lidii Kality obecne są już od dawna w strefie The Designer Gallery
kolekcja
Balagan/ Elementy – nowe miejsce w Galerii Mokotów
design
Sezon wiosennych zakupów w The Designer Gallery otwarty
przybylski
Nowy butik w Galerii Mokotów ma również Mariusz Przybylski
boho
Bohoboco też ma już nowe propozycja na wiosnę
motyl
ShallWe nowa marka w strefie The Designer Gallery
1
Propozycje duetu Paprocki& Brzozowski można także znaleźć w otwartym kilka dni temu Warsaw Concept Store
3
Kolekcja Pinko – wiosna/lato
2
Kolekcja Pinko – wiosna/lato
13
Natalia Siwiec w rozmowie z projektantką Zuzanną Wachowiak