Denim look w nowym sezonie

Dżins ma długą i fascynującą historię, podbił nie tylko świat mody, ale stał się także symbolem wolności i buntu. Nazywany ponadczasowym materiałem, z którego można uszyć niemal wszystko.

Denim look w nowym sezonie

Na przykładzie denimu doskonale widać, jak moda zatacza koło – to co było noszone przez nasze mamy, dziś znów widzimy w sklepach i na stronach internetowych sklepów. Jeśli więc chcesz wyglądać modnie przez cały rok, odpowiedź jest prosta – postaw na swobodny jeansowy styl od bonprix!

Denim look w nowym sezonie
Denim look w nowym sezonie

Niezbędnik w każdej szafie

Według fashionistek idealnie dobrane dżinsy stanowią podstawę garderoby kapsułowej. W zależności od twojego stylu czy trybu życia wybierz krój, który odpowiada ci najbardziej. Znajdziesz podkreślające figurę rurki, powracające znów dzwony, patchworkowe spodnie barrel czy rozszerzane dżinsy „Wide Leg”. Dostępne są przeróżne kombinacje – przetarcia, dziury, wachlarz kolorystyczny od białego aż po ciemny granat. Niezależnie od tego, co wybierzesz – jedno jest pewne, klasyka zawsze się obroni!

Denim look w nowym sezonie

Na fali lat 2000

Najnowsze trendy to powrót lat 2000. Znów inspirujemy się stylizacjami Britney Spears czy Christiny Aguilery z czasów ich młodości. Jeśli chciałabyś odtworzyć któryś z kultowych looków gwiazd, zrobisz to bez problemu z ubraniami z obecnej kolekcji. Znajdziesz tam jeansowe szmizjerki, szorty z przetarciami oraz dżins w wersji letniej, czyli lekkie sukienki i spódnice maxi z falbanami . Denim total look, a może tylko jeden element? Decyzja należy do ciebie!