Dzień Matki czyli święto wyjątkowych kobiet

Wielkimi krokami zbliża się 26 maja, a więc dzień, w którym każda mama powinna poczuć się wyjątkowa. Bo przecież taka właśnie jest. Bez względu na to, jak banalnie by to nie brzmiało: matkę mamy jedną.

Dzień Matki czyli święto wyjątkowych kobiet

To ona nas karmiła, ubierała, pielęgnowała w chorobie, tuliła, kiedy nocą zbudził nas zły sen. To ona zamartwiała się, kiedy nie wracaliśmy z imprezy o umówionej porze. To ona roniła łzy wzruszenia, kiedy odnosiliśmy pierwsze życiowe sukcesy. I cieszyło ją tak samo, kiedy nauczyliśmy się chodzić, samodzielnie wkładać skarpetki czy kiedy zdaliśmy pierwszy egzamin na studiach. Bo mama to nasz najlepszy przyjaciel, zawsze nam kibicuje i wspiera.

Podaruj mamie uśmiech

W tym wyjątkowym dniu pokażmy naszym mamom, że pamiętamy, że doceniamy, że kochamy. Jest wiele sposobów by wyrazić, jak są dla nas ważne, jednak najprostsze rozwiązania często są najlepsze. Bukiet ulubionych kwiatów, słodki upominek i życzenia płynące prosto z serca to wszystko, czego potrzeba, aby sprawić mamie radość. Ona nie chce od nas wielkich gestów, będzie szczęśliwa wiedząc, że pamiętamy o jej święcie. Zrób więc mamie niespodziankę i pokaż jej jak bardzo jest dla ciebie ważna zamawiając bukiet wybrany specjalnie dla niej. Kwiaty z dostawą do domu zapewni kwiaciarnia internetowa, a tobie zostanie cieszyć się wdzięcznością mamy.

Dzień Matki czyli święto wyjątkowych kobiet

Jakie kwiaty na dzień matki?

Jaki bukiet dla mamy? Jakie kwiaty powiedzą: „Dziękuję za wszystko”? To proste- wybierz takie, które lubi najbardziej. Czasem są to te, które niosła w bukiecie ślubnym, czasem te, które dostała od swojej pierwszej miłości. Wiadomo, ile mam tyle preferencji. Niektóre lubią kolorowe kompozycje z mieszanych kwiatów, inne będą zachwycone doniczkowym storczykiem do kolekcji, jeszcze inne uwielbiają klasyczne bukiety z czerwonych róż. Przypomnij sobie zatem jakie kwiaty w przeszłości sprawiły jej największą radość, dołącz do nich coś słodkiego, jej ulubione wino lub coś z biżuterii, pokaż jej, że pamiętasz a przekonasz się ile szczęścia może dać kwiatowa niespodzianka.

Dzień Matki czyli święto wyjątkowych kobiet

Ty wybierasz- doręcza kwiaciarnia internetowa

Bez względu na to, czy mieszkasz blisko, czy daleko od swojej mamy, super rozwiązaniem będzie zamówienie kwiatów przez internet, aby pod wskazany adres doręczył je kurier. Pachnąca kwiatowa kompozycja jako przesyłka dostarczona do rąk własnych to wspaniały pomysł na prezent na Dzień Matki. Zajrzyj na stronę e-kwiaty i wybierz bukiet, który ucieszy ją najbardziej. Wyślij mamie kwiaty do pracy, do domu, do sklepu gdzie zwykle robi zakupy- gdziekolwiek, im większe zaskoczenie, tym lepiej. Taka niespodziewana poczta, w której zamiast rachunków znajdzie się kwiatowa kolorowa wiązanka z pewnością zapadnie w pamięć na długie lata i będzie ją z przyjemnością wspominać. Nie zapomnij też odwiedzić mamy, bo prezentem, na który ona najbardziej czeka, jest wspólnie spędzony z tobą czas. W tym szalonym świecie, w codziennej gonitwie zadbaj o to, żeby ta jedyna, wyjątkowa kobieta, jaką jest mama, wiedziała, że zawsze znajdziesz chwilę na wspólną kawę i rozmowę.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- e-kwiaty

- Kwiaty

- Dzień Matki