Europejska podstawa z głośnikami dla maniaków muzyki

Jeśli chcesz, żeby w całym domu towarzyszyły Ci dźwięki ulubionego utworu, skorzystaj z funkcji odtwarzania w wielu pomieszczeniach, której obsługę umożliwia aplikacja SongPal. Możesz połączyć wybrane głośniki i listwy głośnikowe firmy Sony w grupy — i transmitować muzykę z serwisu internetowego, smartfona, komputera lub sieci DLNA do różnych pomieszczeń.

podstawa z glosnikami

Podstawa z głośnikami Sony HT-XT3 zaskakuje jakością dźwięku. Jest wyposażona w rozbudowany zestaw funkcji sieciowych, a jej smukła, stylowo wyglądająca obudowa wytrzyma obciążenie telewizorem o wadze do 50 kg, z ekranem do 65″. Imponujące brzmienie to zasługa koncentrycznych głośników ze stożkowymi membranami wzmacnianymi włóknem szklanym. Za zapewnienie mocnego basu odpowiadają natomiast dwa skierowane do dołu głośniki niskotonowe.

Użytkownik ma również do dyspozycji szeroki wachlarz gniazd i technologii łączności: HDMI, Ethernet, Wi-Fi, USB, Bluetooth, NFC czy zgodność z Google Cast. Urządzenie obsługuje wiele formatów dźwięku o wysokiej rozdzielczości, takich jak Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, FLAC, WAV i DSD. Zaawansowane funkcje sieciowe umożliwiają integrację podstawy z większym, obejmującym wiele pomieszczeń zestawem audio obsługiwanym za pomocą aplikacji Sony SongPal. Poza znakomitym brzmieniem i bogatym wyposażeniem podstawa ma jeszcze jedną ważną zaletę: atrakcyjną cenę.