Falbanki w nowej odsłonie – obalamy stereotyp ich romantyzmu!

Mocnym trendem w tym sezonie są falbanki. To właśnie one zdobią ubrania gwiazd, celebrytek i blogerek modowych. Występują nie tylko w formie zwiewnej, romantycznej i frywolnej, ale tej wiosny i lata najbardziej poszukiwane są w stylu eleganckim, kobiecym, efektownym i niesztampowym

Skupimy się na tych ostatnich, ponieważ podoba nam się wykreowany nowoczesny i niestereotypowy wymiar falban i falbanek. Kobiece i dodatkowo z nutką ekstrawagancji, takie właśnie są kreacje ozdobione falbankami z najnowszej kolekcji SU unusual woman. 
Rękawy z krótkiej falbanki, albo wręcz przeciwnie z długiej i lejącej się lub tylko wykończenie z falban – takie zdobienia znajdziecie między innymi na na bluzkach oraz sukienkach. Duże, małe, delikatne lub jako dominujący dekor ubrania – jest w czym wybierać.  Dodatkowo w najnowszej kolekcji  SU unusual woman znajdziecie najmodniejsze w tym sezonie asymetryczne falbanki, to właśnie one są hitem sezonu i warto je mieć w swojej szafie, ponieważ ten trend jeszcze długo będzie na topie.

Zobaczcie stylizacje z najmodniejszymi w tym sezonie wzorami falban i falbanek.

Stylizacja 1

Stylizacja 2

Stylizacja 3

Stylizacja 4

Stylizacja 5
Stylizacja 6

Stylizacja 7