Hit czy kit? Zobacz nieudane stylizacje gwiazd

Gwiazdy powinny ze szczególną dbałością zwracać uwagę na dobór ubrań. Gale, konferencje, a nawet prywatne wyjścia nie obejdą się bez reporterów. Nie zawsze stylista okazuje się niezawodny. Osoby, które wybierają stylizacje samodzielnie także zaliczają wpadkę.

Fot. instagram.com/margaret_official

Piosenkarka Margaret słynie z charakterystycznego sposobu ubierania. Jej stylizacje zawsze są nieszablonowe, kolorowe i ciekawe. Jednak ta kreacja nie wzbudziła zachwytu internautów. Wręcz przeciwnie, fani krytykowali ubiór wokalistki. Sama Margaret jest zachwycona sukienką.

Fot. instagram.com/ ola_ciupa

Ola Ciupa na premierze filmu zaprezentowała się w pomarańczowej… sukience? Mimo zgrabnej figury, celebrytka znana z produkcji Donatana przesadziła z długością kreacji. Sukienka jest zdecydowanie za krótka. Ciupa wygląda, jakby ubrała marynarkę i zapomniała włożyć spodnie. Dodatkowo neonowy pomarańczowy kolor nie współgra z jej typem urody.

fot. instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna w takiej stylizacji pojawiła się na koncercie sylwestrowym. Kolor czerwony w wersji total look jest od dłuższego czasu bardzo modny. Jednak w takim zestawieniu wygląda fatalnie. Całości nie ratuje nienaganny makijaż gwiazdy. Co Ewa chciała pokazać w tej stylizacji? Nie wiadomo.

fot. instagram.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak na sylwestrowym koncercie miała kilka stylizacji. Wszystkie były bogate i kiczowate. Osobowość sceniczna piosenkarzy daje możliwość „przebierania się” i kreacji innego wizerunku. Jednak nie powinno temu brakować dobrego smaku. Kozidrak jest dojrzałą kobietą, a w jej stylizacji brakuje elegancji i klasy.

fot.instagram.com/mary_la_la

Maryla Rodowicz zaprezentowała się w takiej kreacji na nagraniach programu Dzień Dobry TVN. Piosenkarka próbuje odmłodzić się stylizacjami, co tylko czyni ją groteskową osobą. Nie można powiedzieć, że stylizacja dodaje uroku Maryli.