Horoskop od 1 do 7 października 2018

Co nas spotka w tym tygodniu. Miejmy nadzieję, że same dobre zdarzenia!

waga-znak-zodiaku2

W tym tygodniu Byki będą miały tydzień pełen wrażeń. Lwy pokonają tydzień w doskonałym humorze, a Wagi?

Baran

Barany od poniedziałku będą w doskonałym humorze, energia będzie je rozpierać, a świat będzie im przychylny. Mogą mieć chęć na ruch, sport i wypady za miasto, a nawet dalekie podróże. W środę popołudniu nastrój im się pogorszy, trzeba będzie zająć się obowiązkami i pracą, a to jest nudne. Weekend poświęcą na rozrywki, spotkania z przyjaciółmi, mogą poznać nowych, ciekawych ludzi.

Byk

Od poniedziałku Byki będą mieć życie pełne wrażeń, wszystko wokół będzie się zmieniać, być może będą musiały gdzieś pojechać, spotkać się z ludźmi i to może zburzyć ich plany. Środowe popołudnie przyniesie im spokój; obowiązki i praca sprawią, że poczują się stabilnie i pewnie. W weekend mogą mieć chandrę, nadmiar kontaktów towarzyskich będzie działać im na nerwy.

Bliźnięta

Na początku tygodnia Bliźnięta będą doskonale sobie radzić, inni będą pochwalać ich pomysły, wokół nich będzie się działo mnóstwo ciekawych rzeczy, będą w swoim żywiole. Od czwartku praca da im się we znaki, rutynowe działania obrzydzą im życie, ale będą musiały się  zmobilizować i podołać obowiązkom. Za to w weekend będą miały mnóstwo okazji do zabawy i spotkań z przyjaciółmi.

Rak

Raki od poniedziałku mogą mieć poczucie, że życie toczy się zbyt szybko i przypomina jazdę na karuzeli. Mogą się czuć mocno rozkojarzone i niepewne siebie. Od czwartku ich życie zdominuje praca i obowiązki, co sprowadzi je do pionu, ale nie będzie ciekawe. W relacjach osobistych może nastąpić chwilowe ochłodzenie. Weekend przyniesie im nowe znajomości, rozrywki i zabawę.

Lew

Lwy na początku tygodnia  będą miały wyśmienity humor. Wysoki poziom energii sprawi, że będą pełne inwencji i chęci do działania. Od czwartku ważna będzie przede wszystkim praca, taka nudna i rutynowa, co może im się nie spodobać, ale będą musiały się podporządkować zaleceniom szefa. W weekend będą miały okazję poznać nowych ludzi, spotykać przyjaciół i zwiedzać nieznane miejsca.

Panna

Od poniedziałku Panny mogą czuć się nie najlepiej, muszą uważać na zdrowie, będą zabiegane i zmęczone. W pracy mogą mieć problemy z decyzyjnością. Od czwartku poradzą sobie z każdym wyzwaniem, mogą liczyć na osiągnięcia w pracy, a dobra organizacja czasu zostanie przychylnie oceniona przez szefa. W weekend znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi i wypady na łono natury.

Waga

Wagi na początku tygodnia będą miały poparcie przyjaciół we wszelkich działaniach, będą czuły się doskonale i będą miały dobre pomysły. Od czwartku mogą gorzej się czuć, praca będzie im źle szła, szef może być z nich niezadowolony i nawet w bliskich relacjach nie znajdą oparcia. W weekend odetchną, będą miały doskonałe samopoczucie i mogą poznać ciekawych ludzi.

Skorpion

Na początku tygodnia Skorpiony mogą czuć się roztargnione, plany nie będą się sprawdzać i często będą musiały improwizować. Od środowego popołudnia atmosfera się zmieni, poczują się stabilnie, będą mogły spokojnie zająć się pracą i obowiązkami. Również w domu mogą liczyć na wsparcie. Weekend zapowiada się bardzo towarzysko, co wcale nie będzie ich cieszyć, mogą mieć chandrę.

Strzelec

Strzelce od poniedziałku odczują korzystne wpływy gwiazd, wszystko będzie im się dobrze układać, praca będzie sprawiać im przyjemność. Znajdą czas na ruch i sport. Od czwartku będą musiały zająć się działaniami rutynowymi i sprawami urzędowymi, co może im popsuć humor. W weekend czekają je spotkania z przyjaciółmi, ciekawe wycieczki, nowe znajomości.

Koziorożec

Koziorożce na początku tygodnia będą miały dużo nowych propozycji, ale będą podchodzić do nich zachowawczo. Będzie je drażnić improwizacja innych i brak odpowiedzialności. Od czwartku będą solidne i wytrwałe bardziej niż zwykle, liczyć się będzie dla nich tylko praca, mogą wpadać w pracoholizm, więc w weekend powinny rzucić sobie na luz i pozwolić na spontaniczność i życie towarzyskie.

Wodnik

W poniedziałek Wodniki będą w doskonałej formie i początek tygodnia upłynie im w takim właśnie, wspaniałym nastroju. Będą czuły się wolne i niezależne. Postarają się o zadania poza miejscem pracy, będą w ruchu i to da im zadowolenie. Od czwartku będą musiały zająć się nudnymi, rutynowymi pracami, zrobią wszystko, żeby uciec od obowiązków. Weekend powitają z prawdziwą radością.

Ryby

Na początku tygodnia Ryby będą miały gorszy nastrój, mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji i ze zdrowiem. Praca będzie szła im kiepsko i mogą czuć się niedowartościowane. Od czwartku najważniejsza stanie się praca i obowiązki, dom i rodzina też będą wymagały ich uwagi. Weekend spędzą w towarzystwie przyjaciół i znajomych, mogą wybrać się na wycieczkę.

Wpis znaleziono dzięki:

- Horoskop tygodniowy

- Relacje między znakami

- Znak zodiaku