Horoskop od 31 do 7 listopada 2022

Droga Wago – ten tydzień to najlepszy moment na pożegnanie przeszłości. Czas najwyższy przestać oglądać się za siebie i z odwagą oraz pełnym zaufaniem spojrzeć w przyszłość.

Wszyscy marzymy o szczęściu, chcemy dotknąć przyjemności i radości. A co nam szykuje los?

Baran 21.03 – 20.04

Drogi Baranie, ten tydzień to doskonały czas na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć. Umawiaj się na spotkania, poznawaj nowych ludzi i pozwól, żeby Twoje pany w końcu się urzeczywistniły. Przygotuj się na spore zamieszanie, wokół Ciebie będzie się bardzo dużo działo. Ludzie wokół będą bardzo pomocni, zastanów się, kto może Ci pomoc w trudnej sytuacji.

Byk 21.04 – 20.05

Fortuna będzie Ci sprzyjała, ten tydzień to doskonały moment, żeby skorzystać z tego ,co oferuje życie. Weź sprawy w swoje ręce i zagraj vabank, z pewnością przyniesie to same korzyści. Gwiazdy Bykom sprzyjają, możliwa jest nawet wygrana , także bierz udział w konkursach, warto zagrać w totolotka. Weekend będzie sprzyjał gorącym randkom, w sypialni z pewnością nie zagości nuda…

Bliźnięta 21.05 – 21.06

Drogi Bliźniaku, w tym tygodniu czeka Cię podróż. Gwiazdy wskazują, że będziesz w ciągłym ruchu…Mogą pojawić się pewne komplikacje, które utrudnią codzienne życie, jednak pamiętaj, ze nie ma sytuacji bez wyjścia, i wszystko jest do przejścia. Najważniejsze, żebyś uwierzyła, że możesz wszystko!

Rak 22.06 -22.07

Kochany Raku, ten tydzień da Ci nieco w kość. Nie pozwól wejść sobie na głowę i nie idź na kompromisy. Aby osiągnąć swój cel, będziesz musiała walczyć jak lew. Gwiazdy przestrzegają jednak przed nieprzemyślanymi decyzjami.
Uważaj na drobne zranienia, czy skaleczenia, unikaj ostrych narzędzi.

Lew 23.07-23.08

Kochany Lwie , w tym tygodniu los Ci sprzyja. Nie oceniaj siebie zbyt surowo, odpuść, pozwól innym zająć się swoimi sprawami. Naprawdę nie wszystko musisz robić sam, i nie we wszystkim jesteś specjalistą .
Naucz się korzystać z doświadczenia innych ludzi. Wyciągaj wnioski z lekcji i ciesz się małymi sukcesami. Na prawdziwy deser przyjdzie pora…

Panna 24.08 – 23.09

Ten tydzień będzie pasmem sukcesów. Naprawdę , możesz już się przestać martwić, ponieważ wszystko ułoży się po Twojej myśli. Znajdź czas dla siebie, idź do kosmetyczki, na basen lub po prostu poleż w wannie ze świecami i dobrą muzyką. Zadbaj o przyjemności dla ducha, zrób to, co po prostu sprawia Ci przyjemność.
Problemy zawodowe zejdą na dalszy plan…

Waga 24.09 – 23.10

Droga Wago – ten tydzień to najlepszy moment na pożegnanie przeszłości. Czas najwyższy przestać oglądać się za siebie i z odwagą oraz pełnym zaufaniem spojrzeć w przyszłość.
Doskonały czas na zadbanie o związki międzyludzkie, obok Ciebie jest ktoś, kto wymaga większej atencji i uwagi. Nie przemęczaj oczu, uważaj żeby Cię nie zawiało.

Skorpion 24.10 – 22.11

Drogi Skorpionie, uważaj… Nie szalej, i każdą decyzję podejmuj bardzo rozważnie.
Zastanów się dwa razy i przeanalizuj wszystkie za i przeciw, zanim zdecydujesz się na radykalne działanie.
Użyj swojej wiedzy i nabytej mądrości , żeby trzeźwo ocenić sytuację.
Uważaj na kłamców i nie wdawaj się w jałowe dyskusje, gdyż mogą Ci tylko zaszkodzić.

Strzelec 23.11 – 21.12

Będziesz inspiracją dla innych, jednak pamiętaj, ze lenistwo nie popłaca. To, że inni widzą w Tobie mądrość, nie oznacza że możesz leżeć i nic nie robić. Będzie to dla Ciebie bardzo pracowity tydzień, a o swoje trzeba będzie powalczyć. Sukces masz w ręku pod warunkiem, że nie spoczniesz na laurach. W stałych związkach możliwe konflikty .

Koziorożec 22.12 – 20.01

Kochany Koziorożcu – gwiazdy Ci sprzyjają ! Ten tydzień to czas realizacji nowych przedsięwzięć, rusza także z miejsca projekty, które do tej pory leżały na półce…
Najważniejsze, abyś rozsądnie podchodził do sprawy i przemyślał plan działania.
Zamknij to co za tobą i otwórz się na nowy początek. Jeśli jesteś samotnym Koziorożcem masz wielką szansę poznać druga połówkę…

Wodnik 21.09 – 19.02

Wodniku, podążaj w tym tygodniu za swoją intuicją. Porzuć na chwile chłodne, rzeczowe analizy i pozwól, aby uniosła Cię chwila….
Spontaniczne, radosne działania zapewnią Ci sukces na każdym polu. W końcu zbierzesz owoce swojej pracy, zostaniesz słusznie nagrodzony. Gwiazdy szykują dla Ciebie dodatkową gotówkę.

Ryby 20.02 – 20.03

Droga Rybko, będziesz zastanawiała się nad wieloma sprawami…
Przed Tobą do podjęcia bardzo trudna decyzja, niestety będziesz się biła z myślami. Jak postąpić, co zrobić, iść za sercem czy za rozumem?
Nie będziesz miała najmniejszej ochoty rozmawiać z innymi o swoich sprawach, ale może to i lepiej, przyda Ci się bowiem nieco spokoju i ciszy…