Horoskop tygodniowy od 30 września do 7 października

Dlaczego wierzymy w znaki zodiaku, a nie w swoją moc i siłę? Przecież wszystko w naszych rękach!

 

Baran 21.03 – 20.04

Ten tydzień upłynie Ci pod znakiem uczuć. Emocję będą brały gorę, znowu zapragniesz być doceniana i kochana. Możliwy romans, lub nowa znajomość. W każdym razie zapłonie w tobie ogień miłości. Jeśli jesteś w stałym związku – czeka Cię wspaniały okres i rozkwit uczuć.

Byk 21.04 – 20.05

Czas najwyższy abyś zajęła się sobą. Pomyśl, co sprawia Ci radość – i zacznij to robić ! Warto zapisać się na kurs lub szkolenie, weź szczególnie pod uwagę to ,o czym zawsze marzyłaś, a brakowało Ci na to czasu…w drugiej połowie tygodnia wyjdzie na jaw tajemnica, która pozwoli Ci spojrzeć na otoczenie z innej perspektywy

Bliźnięta  21.05 – 21.06

Skup się na rodzinie i najbliższych, ponieważ w tym tygodniu wyjątkowo będą potrzebować Twojego wsparcia. Bliska Ci osoba poprosi o dobrą rade lub pomoc w, trudnej sytuacji – nie odmawiaj, możesz być ostatnia deską ratunku. Dostaniesz zaproszenie na wspólny weekend za miastem.

Rak  22.06 -22.07

Zwróć uwagę na swoje zdrowie. Możesz czuć zmęczenie , które jest spowodowane nadmiernym stresem. Znajdź czas aby zregenerować swoje ciało i naładować baterie, ponieważ organizm może odmówić Ci posłuszeństwa. Pogoń za karierą to nie wszystko, znajdź czas tylko dla siebie.

Lew  23.07-23.08

W tym tygodniu czeka Cię konflikt z kimś z najbliższego otoczenia. Chociaż to Ty będziesz miała rację – bądź mądrzejsza i przymknij oko na niedociągnięcia drugiej strony.
Wszystkie trudne sprawy załatwiaj spokojną rozmową – w przeciwnym wypadku nie przeforsujesz swoich racji.

Panna  24.08 – 23.09

Zaakceptuj, ze nie wszystko idzie po Twojej myśli.Nie zawsze wszystko musi być poukładane pod linijkę. Pozwól, aby sprawy toczyły się swoim torem, czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
Wbrew pozorom gwiazdy Ci sprzyjają i wszystko dzieje się tak jak powinno. Nie oceniaj siebie zbyt surowo.

Waga 24.09 – 23.10

W tym tygodniu wezwie Cię zew natury. Zapragniesz swobody i wolności, zechcesz wyrwać się z codziennej rutyny i obowiązków. Zrób to ! Znajdź czas , by tak jak kiedyś- pognać do przodu bez konkretnego celu – uwolni Cię to od starych wzorców i pobudzi twórcze myślenie. Doskonały czas na wyjście z toksycznego związku lub układu.

Skorpion 24.10 – 22.11

Skup się na swoich założeniach i konsekwentnie podążaj do celu, który sobie wyznaczyłaś. To nie czas na hulanki i zabawę , powinnaś skupić się na tym co naprawdę dla Ciebie ważne. Gwiazdy sprzyjają dokańczaniu rozpoczętych wcześniej projektów.
Unikaj w tym tygodniu używek i oczyść organizm

Strzelec 23.11 – 21.12

Czeka Cie wyjątkowo harmonijny i poukładany tydzień. Nie będziesz musiała się nawet starać i planować kalendarza – wszystkie sprawy będą się toczyły swobodnie w określonej, pożądanej kolejności. Nerwy zejdą na drugi plan, znajdziesz czas na relaks . W związkach harmonia i błogi spokój. Jeśli jesteś samotna – wypełnij czas przyjemnościami.

Koziorożec 22.12 – 20.01

Odłóż na chwilę obowiązki i prace i znajdź czas dla siebie. Poczuj jak to jest znowu być dzieckiem. Zrób coś szalonego, co sprawi Ci radość. Ktoś młodszy od Ciebie poprosi Cie o wsparcie lub pomoc , znajdź czas dla tej osoby, ponieważ widzi w Tobie autorytet.
W tym tygodniu zawrzesz nowe znajomości.

Wodnik 21.09 – 19.02

W tym tygodniu warto zrobić przegląd organizmu. Zrób kontrolne badania i nie lekceważ żadnych symptomów ponieważ nawet drobne przeziębienie może przejść w poważna infekcję. Warto zregenerować organizm i uzupełnić suplementację. Unikaj długiego stania lub siedzenia w jednej pozycji, gdyż obciąży twój kręgosłup.

Ryby 20.02 – 20.03

Uwolnij się od przeszłości i idź naprzód. .Czas na zmiany . Ten tydzień sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów, ale warto, żebyś otworzyła się tez na nowe znajomości.
Zastanów się, co sprawia Ci przyjemność, jakimi ludźmi chcesz się otaczać i wprowadź te zmiany w życie . Już dosyć pomogłaś innym, teraz nadszedł czas abyś skupiła się na sobie.

 

Wpis znaleziono dzięki:

- Znaki zodiaku

- Horoskop tygodniowy

- Przeznaczenie