Idealna baza codziennych stylizacji

Trendy mijają, klasyka pozostaje. Co zawsze warto mieć w swojej szafie?

Idealna baza codziennych stylizacji
Foto Instagram: @stradivarius @zara.outfits

Styl basic opiera się na uniwersalnych ubraniach, które stanowią podstawę do tworzenia stylizacji. Odzież wpisujące się w ten styl jest ponadczasowa i stanowi godną alternatywę dla mikrotrendów, które pojawiają się i znikają co sezon. Charakteryzuje się prostotą, klasycznymi krojami oraz stonowanymi kolorami.

Biały top

biały top
Foto Instagram: @marisol_com_pl @zara.outfits

Klasyczny longsleeve wykonany z prążkowanej bawełny, to świetny wybór, gdy nie wiemy, co na siebie założyć. Sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w codziennych stylizacjach. Będzie idealnie współgrał ze skórzaną kurtką typu ramoneska, marynarką o męskim kroju, ale doskonale sprawdzi się również solo. Wybierając ubrania w stylu basic warto wybierać te, które poza wyglądem, charakteryzują się również dobrym składem, dzięki temu z zaledwie kilku ubrań stworzymy kapsułową garderobę, która posłużą nam przez kilka kolejnych sezonów.

Idealna baza codziennych stylizacji
Foto Instagram: @zara.outfits

Koszula w większym rozmiarze

Idealna baza codziennych stylizacji
Foto Instagram: @marisol_com_pl @zara

Koszula o oversizowym kroju, to zdecydowanie must have w szafie każdej kobiety. Jest idealnym wyborem, gdy chcemy zarzucić na siebie coś komfortowego. Możemy nosić ją zarówno włożona w spodnie, jak i puszczoną luźno. Stonowane kolory oraz klasyczny krój sprawiają, że pasuję praktycznie do wszystkiego i możesz łączyć ją z każdym elementem garderoby.

koszula
Foto Instagram: @stradivarius