Instagramowy przegląd tygodnia – najlepsze 4 stylizacje

Instagramowe gwiazdy doskonale znają obowiązujące trendy. Na co postawiły w tym tygodniu?

Instagramowy przegląd tygodnia – najlepsze 4 stylizacje. Foto. Instagram chiaraferragni

Dla większości z nas blogerki, modelki i znane gwiazdy są inspiracją modową. Często właśnie dzięki nim znajdujemy pomysł na zimową kurtkę lub sylwestrową sukienkę. Szalone stylizacje czy proste zestawy na co dzień? Każda z nas znajdzie coś dla siebie!

Instagramowy przegląd tygodnia – najlepsze 4 stylizacje. Foto. Instagram annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jako pierwsza pokazała się w zimowej stylizacji. Legginsy i bluza a do tego jedne z najwygodniejszych butów tego sezonu w kremowym odcieniu, który idealnie pasuję do zimowej aury. Na górze puchowy płaszczyk, który sprawdzi się przy niskiej temperaturze. Sportowo i wygodnie czyli najlepiej.

Instagramowy przegląd tygodnia – najlepsze 4 stylizacje. Foto. Instagram klaudia_el_dursi

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Klaudia El Dursi postawiła na zwykłe jenasy w odcieniach szarości, a do tego kremowe dodatki w postaci modnych w tym sezonie butów i krótkiego płaszczu. Aby przełamać prostotę modelka spięła płaszcz małym paskiem. Stylizacja idealna na codzienne wyjście na miasto.

Instagramowy przegląd tygodnia – najlepsze 4 stylizacje. Foto. Instagram ciocialiestyle

Ciocia Liestyle nigdy nie rezygnuje z kobiecych i modnych zestawów. I my też nie powinnyśmy, dlatego mimo nadchodzącej zimy, każda z nas powinna mieć jedną pare rajstop w kropki! Do takiego dołu, wystarczy klasyczna mała czarna i stylizacja jest gotowa. Printy zwierzęce, dalej nie wychodzą z mody więc my też o nich nie zapominajmy.

Instagramowy przegląd tygodnia – najlepsze 4 stylizacje. Foto. Instagram maffashion_official

I nasza ulubiona stylizacja ALL WHITE. Maffashion ubrała większe sztruksowe spodnie, które spięła kryształowym paskiem. Na górę prążkowany, biały golf. A jako dodatek klasyczną szarą czapkę. Stylizacja jednokolorowa zawsze wygląda obłędnie zwłaszcza w zimę.