Jak dobrać jeansy do sylwetki?

Jeansy to dla wielu kobiet ulubiony element garderoby. Ważne jest aby odpowiednio dopasować je do sylwetki.

Jak dobrać jeansy do sylwetki?

Niskie kobiety powinny zwracać szczególną uwagę na wybrane modele. Niektóre mogą sprawiać optycznie, że nogi będą wydawać się dłuższe i smuklejsze. Jakimi czynnikami kierować się przy wyborze odpowiednich jeansów? Jakie spodnie lepiej sprawdzą się dla wysokich kobiet? Poniższe czynniki, z pewnością powinny pomóc Ci w doborze odpowiednich jeansów, idealnych dla Twojej sylwetki.

Najlepsze jeansy dla niskich kobiet

Jeansy, które optycznie wydłużają nogi, to z pewnością doskonały wybór dla niskich kobiet. Modele jeansów, które są odpowiedzialne za ten efekt to te z prostą nogawką i wysokim stanem. Warto zauważyć, że aby wysmuklić nogi, warto wybierać najprostsze rozwiązania jeansów. Doskonale sprawdzą się też spodnie z przetarciami. Nogawka jeansów powinna być jak najdłuższa. Co więcej, w ciekawy sposób wygląda taka, która zakrywa obuwie na obcasie. Pamiętaj, że wybierając spodnie z wysokim stanem sprawisz, że nogi będą wyglądać na dłuższe. Aby jeszcze bardziej wydłużyć i wyeksponować nogi, górną część garderoby włóż w spodnie. Warto zwrócić uwagę także na wybierane obuwie. Bez wątpienia najlepiej sprawdzą się buty na obcasie.

Jeansy idealne dla wysokich kobiet

Wysokie kobiety bez wątpienia często mają problem z wyborem odpowiednich jeansów. Dla posiadaczek długich nóg doskonale sprawdzi się wiele modeli spodni. Doskonale będą prezentować się luźne, szerokie modele. Prawdziwym hitem są kuloty! Co więcej, innym popularnym modelem, często wybieranym przez długonogie Panie, są spodnie o nogawce zwężanej ku dołowi, czyli tzw. carrot fit. Wysokie kobiety mogą sobie pozwolić na wiele modeli spodni jeansowych. Świetnie sprawdzą się luźne i szerokie jeansy. Dodatkowo doskonałym rozwiązaniem są także boyfriendy, czy spodnie flare. Co więcej, dla wysokich Pań polecane są także spodnie wide leg, z nogawkami, które rozszerzają się już od bioder. W sklepie Bizuu znajdziesz szeroki wybór jeansów, a także inne elementy garderoby.

Jakimi czynnikami kierować się przy wyborze najlepszych jeansów?

Kobiety, które posiadają masywne biodra, powinny zrezygnować ze spodni z niskim stanem. W takiej sytuacji lepiej sprawdzą się spodnie z wysokim stanem, o ciemniejszym kolorze. Co więcej, dla kobiet, które posiadają z kolei masywne łydki, odradza się wybór jeansów o długości 3/4. Tutaj lepiej sprawdzą się spodnie z rozszerzaną nogawką. Szczupłe osoby z kolei, powinny unikać bardzo dopasowanych spodni o ciemnej kolorystyce, szczególnie czarne. W tej sytuacji lepiej sprawdzą się luźniejsze jeansy, boyfriendy, czy mom fit. Co więcej, jeśli chcesz podkreślić pupę, stawiaj na modele z dużymi kieszeniami, nieco przechylonym do wewnątrz. Pamiętaj, że spodnie, które nie posiadają kieszeni mogą optycznie spłaszczać pupę.

Model jeansów, jaki wybierzesz ma bardzo duże znaczenie. Należy dopasować go nie tylko do figury, ale także do osobistych preferencji, stylu i upodobania. W ten sposób będziesz najlepiej się prezentować w wybranych spodniach.

Artykuł partnera