Jak dopasować ubranie – Stylingo jako skuteczne rozwiązanie na częste problemy

Masz wrażenie, że Twoje stylizacje nie pasują do Ciebie i nie wypływają korzystnie na Twój wizerunek w pracy, a także w sytuacjach towarzyskich?

Jak dopasować ubranie – Stylingo jako skuteczne rozwiązanie na częste problemy

Możesz to zmienić w prosty sposób – platforma Stylingo to odpowiedź na Twój problem. Zapomnij o zakupach, które okazały się niewypałem i skorzystaj ze wsparcia stylistów pracujących w oparciu o informacje niezbędne do przygotowania spersonalizowanych stylizacji. Sprawdź, jak działa Stylingo i rób wrażenie swoimi perfekcyjnymi kreacjami każdego dnia!

Chcesz tworzyć perfekcyjne stylizacje? Poznaj Stylingo!

Narzekasz na brak czasu i masz już dość kupowania ubrań, które niezbyt dobrze na Tobie leżą? Znalezienie sukienki, bluzki czy spodni doskonale pasujących do określonego typu sylwetki nie jest proste. A może masz wrażenie, że kiepsko idzie Ci tworzenie nowoczesnych, modnych stylizacji podkreślających Twoją indywidualność? To zadanie rzeczywiście może być trudnym wyzwaniem, zwłaszcza dla osób, które nie potrafią odnaleźć się w gąszczu trendów i ogromnej ilości odzieży, butów i akcesoriów dostępnych w sklepach stacjonarnych i online.

Oto dobra wiadomość – nie musisz już tracić pieniędzy na nietrafione elementy garderoby i marnować swojego cennego czasu na poszukiwania projektów spełniających wszystkie Twoje oczekiwania. Teraz masz okazję skorzystać z platformy Stylingo.pl, czyli narzędzia z obszaru Fashion Tech, dzięki któremu użytkownik posiada dostęp do usługi indywidualnego doboru ubrań i akcesoriów. Produkty te są dopasowywane pod kątem wymiarów jego sylwetki, oczekiwań, preferencji i trendów modowych.

To styliści współpracujący ze Stylingo wybierają ubrania, obuwie i dodatki idealnie pasujące do stylu, budowy ciała i typu urody osoby zamawiającej usługę. Co ważne, produkty te wyróżniają się nowoczesnym designem i idealnie do siebie pasują. Zaproponowaną stylizację można zaakceptować i kupić – Stylingo sprowadzi wszystkie jej elementy z różnych sklepów, zapakuje do jednego pudełka i wyśle do Ciebie.

Jak działa Stylingo?

Perfekcyjnie przygotowana stylizacja w jednej przesyłce, którą dostajesz do domu – na to warto było czekać! Zastanawiasz się jednak, na jakiej zasadzie działa Stylingo? Na pewno poradzisz sobie z zamówieniem propozycji kompletnego ubioru, musisz jednak dać się poznać stylistom, którzy zajmą się doborem ubrań, obuwia i akcesoriów przeznaczonych specjalnie dla Ciebie.

Najpierw stwórz swój stylowy profil. Styliści potrzebują kilku niezbędnych informacji o Tobie, a dzięki wypełnieniu ankiety doprecyzujesz swoje oczekiwania i codzienne potrzeby modowe. Wypełnienie ankiety jest przyjemne i zajmuje około 15 minut. Możesz ją poprawić lub uzupełnić o więcej szczegółów w każdej chwili. Po utworzeniu profilu będziesz mieć już dostęp do opcji zamówienia usługi stylizacji. Jeśli z niej skorzystasz, to w ciągu kilku dni otrzymasz propozycje idealnie dobranych ubrań i dodatków, czyli wszystkiego, czego potrzebujesz by wyglądać atrakcyjnie, modnie i w sposób pasujący do Twojego stylu życia i pełnionej profesji.

Gdy Stylingo zrealizuje usługę stylizacji, każdy zaproponowany dla Ciebie produkt będziesz mogła zamówić w Stylingo. Możesz oczywiście zdecydować się na zakup całej stylizacji – jeśli wybierzesz kompletny zestaw, cena końcowa zostanie pomniejszona o cenę zakupu usługi stylizacji. Teraz nie musisz już dokonywać transakcji w wielu sklepach, bo pracownicy Stylingo sprowadzą wszystkie produkty i zapakują do jednego pudełka, które zostanie wysłane pod Twój adres.

Stylingo, czyli platforma, która da Ci mnóstwo korzyści

Stylingo to nowy, unikalny projekt. Warto podkreślić, że ani Polsce ani w UE nie ma innego portalu, systemu lub programu, który oferuje dobór odzieży na poziomie usług stylisty, korzystając z bardzo szerokiej bazy produktów. Na rynku znajdują się jedynie usługi stylizacji prowadzone przez różnych stylistów posiadających własne strony internetowe. W świecie online mamy też dostęp do sklepów internetowych stosujących systemy rekomendacji, jednak zasada ich funkcjonowania nie może być porównywana z usługami stylisty. Systemy te działają głównie na podstawie danych ilościowych takich jak popularność produktów, ilość wyświetleń i informacjach o aktywności użytkowników w Internecie.

Platforma Stylingo oferuje swoim użytkownikom hiper-spersonalizowane propozycje stylizacji. Kompletne kreacje składają się z ubrań, akcesoriów i obuwia o najwyższym stopniu dopasowania. Użytkownik platformy nie musi już tracić czasu na poszukiwania produktów i potwierdzenie, że jego wybór jest prawidłowy. Zostaje on także zwolniony z obowiązku zamawiania i odbierania wielu przesyłek, co zazwyczaj bywa problematyczne.

Chcesz skorzystać z usług Stylingo? Spodziewaj się tego, że zaproponowane stylizacje będą charakteryzować się wysokim stopniem trafności doboru pod kątem Twojego stylu, rozmiaru i ceny, której zakres ustalisz wcześniej!

Jak dopasować ubranie – Stylingo jako skuteczne rozwiązanie na częste problemy