Jak ubrać się na upał?

Latem nasze stylizacje są nie tylko modne, ale przede wszystkim wygodne i uniwersalne. Rano w pracy, popołudnie na basenie, pikniku, spacerze czy spotkaniu ze znajomymi. Tak intensywny czas wymaga od nas wybierania takich zestawów, które sprawdzą się przez cały dzień. Zobaczcie nasze propozycje!

Jak ubrać się na upał?

Jeansowa sukienka z dekoltem w kształcie łódki i kobiecą falbanką to świetna propozycja dla osób, które również w pracy mogą sobie pozwolić na odrobinę letniego luzu. Pod sukienką śmiało możesz schować strój kąpielowy, który na popołudnie będzie jak znalazł. Do tego białe, wakacyjne dodatki i miejski, wygodny look gotowy.

Jak ubrać się na upał?
Jak ubrać się na upał?

Zaraz obok kolorów jeansu i baby blue hitem lata jest blady, łososiowy róż, który wygląda świetnie w zestawieniu z bielą i czernią. Graficzny miks wzorów to zawsze bezpieczny wybór, który będzie pasował do każdego stylu. Pozwól sobie również na odrobinę retro tego lata.

Jak ubrać się na upał?
Jak ubrać się na upał?

Koszulowa sukienka w męskim stylu to trend, który także pokochały Polki. Efektowna, wygodna, ale też w zależności od dodatków elegancka sukienka w połączeniu z innymi pastelami lub jednym mocnym akcentem kolorystycznym stworzy ciekawą kompozycję. Nie bój się strojów kąpielowych w mocnych kolorach!