Rafał Maślak zaprojektował koszule!

Rafał Maślak zadebiutował właśnie jako projektant. W sprzedaży pojawiła się linia koszul RM Limited Edition dla polskiej marki Pawo. Zobaczcie, jak wyglądają projekty Mistera Polski 2014.

Jak wyglądają koszule zaprojektowane przez Rafała Maślaka?
Jak wyglądają koszule zaprojektowane przez Rafała Maślaka?

To było bardzo trudne zadanie, ponieważ nie znam się na projektowaniu ubrań. Patrząc na efekt końcowy mogę nieskromnie powiedzieć, że wspólnie z projektantami marki Pawo, udało się nam stworzyć naprawdę świetną linię koszul

Tworząc RM Limited Edition zmiksowaliśmy klasykę z nowoczesnością. W koszulach pojawiły się m.in. suwaki przy mankietach. Wielkim atutem koszul jest również ich jakość – 100 procent najlepszej bawełny z lekkim satynowym połyskiem. Wierzę, że koszule z mojej linii spodobają się mężczyznom w każdym wieku – mówi Rafał Maślak.

W koszulach z linii RM Limited Edition pojawia się motyw czarno-białych grochów. Znajdziemy je na plisach, wypustkach oraz na wewnętrznej stronie kołnierza i mankietów. Oprócz koszul, Rafał Maślak współprojektował także dodatki: krawat, muszkę i poszetkę, które idealnie komponują się z wszystkimi koszulami z limitowanej linii.

Koszule Mistera Polski kosztują 399 zł. Można je kupić w salonach w całej Polsce oraz w sklepie on-line w specjalnej, promocyjnej cenie 279 zł.