Kalosze noszę

kalosze
Najlepsze na deszcz, zmienną pogodę, ochronią nie tylko przed wodą, ale także przed błotem. Kalosze są nie tylko praktyczne, lecz także stanowią modny dodatek do jesiennego stroju. Jesienno-zimowa kolekcja kaloszy proponowana przez butiku HEGO’s to szeroki wybór kolorów i modeli.

Klasyczne kalosze Colors of California wykonane są z połączenia gumy z materiałem. Idealnie pasują do eleganckiego looku, płaszcza, czy krótkiej kurtki. Dla bardziej odważnych polecamy szalone i zwracające uwagę kalosze z linii Pin-Up marki HEGO’s. Wyróżniają się kolorowymi deseniami oraz śmiesznymi printami. Jesteśmy przekonani, że te kalosze poprawią humor w pochmurny, szary dzień.

Poszukującym prostych, klasycznych modeli, które są zawsze w modzie proponujemy dwa modele marki HEGO’S – Briglia i Paola. Briglia to jeden z best-sellerów tego sezonu – inspirowany oficerkami do jazdy konnej. Są wytrzymałe, a ich ponadczasowy design jest niewątpliwie dużym atutem. Kalosze dwóch kolorach – czarnym i fioletowym. Natomiast model Paola to klasyczny kalosz z krótką cholewką idealny dla miłośników szerokich spodni.

Dla ceniących modne kolory, lubiący swobodę i niezobowiązujący styl – polecamy hit sezonu – japońskie kalosze Amaort. Mogą być noszone wysoko podciągnięte pod kolano, lub luźno opuszczone w okolicy kostki. Dzięki plastycznemu materiałowi, z którego są wykonane można bez trudu zwinąć je i wsunąć je do torebki.

Butiki HEGO’s proponują świetnie rozwiązanie dla zmarzluchów – kalosze marki Fornarina. Lekko ocieplane z bawełnianym ściągaczem na cholewce, której szerokość jest regulowana. Marka Fornarina zadbała o szczegóły wykończenia i ozdobiła kalosze stylowymi kokardkami.