Jakie emocje wzbudzi w Tobie Biegacz?

Ona, lekarka, która ma przywrócić go do sprawności. On – jaśniejąca gwiazda sportu. Jakie uczucie połączy dwójkę ludzi z zupełnie różnych światów? Czy ich miłość będzie miała szansę przetrwać.

Jakie emocje wzbudzi w Tobie Biegacz?
Jakie emocje wzbudzi w Tobie Biegacz?

Zbliża się premiera książki „Biegacz”, autorstwa Anne Marie. Jest to opowieść o wyjątkowej relacji wschodzącej gwiazdy sportu i kobiety, która musi doprowadzić go do pełnej sprawności. Jak potoczą się losy zakochanych z zupełnie innych światów? Czy ich miłość ma szansę powodzenia?

Biegacz

Mateusz to wschodząca gwiazda futbolu amerykańskiego. Pewny siebie, charyzmatyczny i przystojny, z łatwością zdobył serca kibiców. Jednak niewiele osób wie, że mężczyzna od narodzin cierpi na nieuleczalną chorobę, a jeden wypadek na boisku wystarczył, by z jego pamięci ponownie zaczęły ulatywać słowa. Zbliża się ważny mecz i walka z czasem, by mężczyzna mógł zagrać. Właśnie wtedy na jego drodze pojawia się Aneta, najlepsza neurologopedka w mieście, która ma mu pomóc zatrzymać chorobę. Kobieta widzi w nim coś, czego nie dostrzegł nikt inny, a każde kolejne spotkanie zbliża ich coraz bardziej do siebie i podsyca rodzące się uczucia.

Przystojny blondyn i lekarka

Przede mną stał zajebiście przystojny blondyn o oczach ni to niebieskich, ni szarych. Zwykły T-shirt opinał jego klatkę piersiową. Domyśliłam się, że skrywa się pod nim bardzo wysportowane i umięśnione ciało. Chyba zbyt głośno przełknęłam ślinę, bo facet aż się uśmiechnął. A wtedy w jego policzkach ukazały się dwa seksowne dołeczki.”

– Pani Aneta Sikorska? – spytał.

Tak – odpowiedziałam, bo w końcu odzyskałam głos i rozsądek. – A pan to zapewne Kowalski. Odsunęłam się, aby wpuścić go do środka. Zaśmiał się, gdy mnie mijał, i podążył prosto do fotela dla pacjentów.

No nie do końca, ale to ja – powiedział. – Kowalski to taki pingwin z Madagaskaru.