Jesień w stylu Cajmel

Kiedy szykujemy stylizacje na jesienną pogodą na pewno często mamy dylemat co włożyć, w jaki sposób zestawiać ze sobą ubrania i jakie dodatki wybrać.

 

Jesień w stylu Cajmel

Jeśli lubisz klasyczne stylizacje koniecznie sprawdź profil Cajmel.
Cajmel to tak naprawdę Karolina Ościk – założyła swojego bloga prawie dziesięć lat temu. Jest miłośniczką prostoty i minimalizmu. Oprócz popularnych marek często na swoim blogu prezentuje perełki odnalezione w second-handach.

Jesień w stylu Cajmel.

Potrafi w niesamowity sposób pokazać prostą stylizację, a każdy zestaw pomimo użycia klasycznych elementów w całości nabiera eteryczności i uroku. W jej jesiennych stylizacjach często pierwsze skrzypce grają swetry i płaszcze. Karolina często wybiera spodnie o dopasowanym kroju i uwielbia czarne botki. Unika ekstrawaganckich dodatków – woli delikatną biżuterię i ponadczasowe torebki.

Jesień w stylu Cajmel.

Kolory, które przeważają na jej blogu to szarość, wszelkie odcienie beżu i oczywiście nieśmiertelna czerń. Wybraliśmy kilka jej najnowszych stylizacji, którymi warto się zainspirować. Sprawdź jak w ciekawy sposób można pokazać minimalizm i gdzie możesz szukać ubrań w stylu Cajmel.

Jesień w stylu Cajmel.
Jesień w stylu Cajmel.