Jesienno-zimowa kolekcja Caterina w ujęciu Lidii Popiel

Caterina po raz kolejny wprowadza na rynek kolekcję dedykowaną kobietom ceniącym nowoczesną elegancję. Za zdjęcia do najnowszej sesji wizerunkowej odpowiada Lidia Popiel, jedna z najbardziej utalentowanych fotografek w Polsce.

Jesienno-zimowa kolekcja Caterina w ujęciu Lidii Popiel

Na pełnych światła zdjęciach, widzimy jak znakomita modelka – Renata Kurczab przechadza się w przestrzeni studia zaaranżowanej na galerię sztuki nowoczesnej. Każda fotografia prezentuje poszczególne projekty z najnowszej kolekcji Caterina. W tym sezonie królują w nich: mocny kolor, desenie i wzory, które nie tylko u nas w kraju uznane zostały za trendy nadchodzącego sezonu. W kolekcji nie mogło zabraknąć klasycznych i nowoczesnych żakietów, spodni, kostiumów, sukienek, bluzek oraz lubianych przez klientki płaszczy i kurtek. Wszystkie propozycje Caterina to jak zawsze nienaganne kroje oraz szlachetne, piękne tkaniny.

Jesienno-zimowa kolekcja Caterina w ujęciu Lidii Popiel

– Najnowsze modele Caterina to propozycja dla kobiet z wysokim poczuciem własnej wartości, które wiedzą czego chcą. W kolekcji znajdują się propozycje stylizacji zarówno na co dzień, jak i wizytowych – mówi Anna Heybowicz, ART. Director Caterina.

Jesienno-zimowa kolekcja Caterina w ujęciu Lidii Popiel

– Zależało nam na tym, by w sesji podkreślić nasze wartości i DNA, stąd nasza współpraca z Lidią Popiel. Naszymi klientkami są głównie kobiety, ceniące w codziennym życiu piękno, jakość i detale. Taki właśnie jest świat, jaki kreuje Lidia Popiel na swoich zdjęciach – mówi, Marcin Stefaniuk, Dyrektor Marketingu marki Caterina.

Jesienno-zimowa kolekcja Caterina w ujęciu Lidii Popiel

Lidia Popiel, od 30 zawodowo zajmuje się fotografią. Wykłada na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na swoim koncie ma sesje do najważniejszych magazynów w Polsce, takich jak „Twój Styl”, „Pani”, „Gala”, „Zwierciadło” etc. Redaktor Naczelna magazynu PhotoCulture.pl. Laureatka tegorocznej nagrody dwumiesięcznika FashionTV Magazine „Fotograf 2018”.

– Lubię fotografować modę i ten moment, w którym przekraczam granice do innego świata, gdzie pojawia się nowa rzeczywistość. Szczególnie uwielbiam projekty, w których pracujemy w zespole. Praca w teamie, w studio fotograficznym ma w sobie niesamowitą moc i urok. Przez te kilkanaście godzin w zamkniętej przestrzeni nawiązuje się szczególne porozumienie, którego ducha bardzo często można dostrzec potem na zdjęciach – mówi Lidia Popiel.

Jesienno-zimowa kolekcja Caterina w ujęciu Lidii Popiel

Zdjęcia: Lidia Popiel
Współpraca foto: Michał Glinicki, Studio Daylight, KozaRetouching
Modelka: Renata Kurczab, NEVA Models
Stylizacja: Anna Heybowicz, Agnieszka Dubas
Make-up: Kasia Biały
Fryzjer: Jaga Hupało, Love Ewelina Kiliszek
Scenografia: Kasia Szarlińska
Asystentka planu: Natalia Jata
Fot. backstage Sandra Dąbrowska