Jessica Biel i Justin Timberlake – zbliża się rozwód?

Ostatnia afera z pewnością nie wpłynęła dobrze na związek młodej pary. Co wydarzyło się w rodzinie TImberlake'ów?

Jessica Biel i Justin Timberlake – zbliża się rozwód? Foto Flickr

Justin Timberlake i Jessica Biel są małżeństwem od 7 lat. Wydawać by się mogło, że tworzą idealną parę. Pozory mylą – w listopadzie do Internetu wyciekły zdjęcia, które jednoznacznie wskazywały na to, że Justin nie jest do końca wierny swojej żonie.

Wciąż trwają pracę nad  filmem „Palmer”, w którym w  jednej z wiodących ról zobaczymy Timberlake’a. Aktor najwyraźniej trochę za bardzo zżył się z obsadą, bo na jednej z imprez ekipy został zauważony u boku Alishy Wainwright. Delikatnie mówiąc, ich dwójka miała się ku sobie. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których Justin trzyma się z Alishą za ręke i czule szepcze jej do ucha.

Jessica Biel i Justin Timberlake – zbliża się rozwód? Foto Flickr

Od pojawienia się plotek minęło trochę czasu, ale dopiero wczoraj Justin publicznie zabrał głos w tej sprawie. „Kilka tygodni temu popełniłem duży błąd, ale pozwólcie mi wyjaśnić – nic nie wydarzyło się pomiędzy mną a moją co-star. Tej nocy wypiłem trochę za dużo i żałuję swojego zachowania. […] To nie przykład, który powinienem dawać swojemu synowi. Przepraszam moją niesamowitą żonę i rodzinę za postawienie ich w tej zawstydzającej sytuacji. Skupiam się na byciu najlepszym mężem i ojcem„. Wygląda na to, że aktor powinien wstrzymać się od picia alkoholu, gdy jego żony nie ma w pobliżu.