Kasia Sokołowska zdecydowała się na in vitro

Podczas wizyty w programie ,,Miasto kobiet’’ ujawniła, że w ciąże zaszła za pomocą metody in vitro. Podzieliła się również dodatkowymi informacjami na temat samej ciąży.

Kasia Sokołowska ciążą in vitro
Foto Instagram @kasiasokolowska_official

Od jakiegoś czasu media wręcz huczą o ciąży Kasi Sokołowskiej. Na początku kwietnia reżyserka pochwaliła się nowiną na portalu społecznościowym. Poleciała na nią wtedy lawina nieprzychylnych komentarzy. Odnosiły się one głównie do jej wieku. W programie zdradza, czemu zdecydowała się na ciążę, mając 49 lat. Śmiało również mówiła o tym, że wybrała metodę in vitro.

„To jest zawsze wypadkowa bardzo wielu spraw w życiu. Tego, w jakim czasie dojrzewamy, dorastamy, kim chcemy być, jacy jesteśmy” – wyjaśnia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN STYLE (@tvnstyle_official)

Informacja o ciąży zmotywowała innych

Mimo wcześniej już wspomnianej lawiny nieprzychylnych uwag, reżyserka pokazów mody przyznała, że dostała również masę miłych komentarzy. W programie opowiedziała, że dzieląc się nowiną w mediach, dała nadzieję innym parom, starającym się o dziecko. ,,Ten news dał im wiele siły i wiele wiary, przez co często zaczynają się na nowo starać o dziecko”.

Jak Kasia Sokołowska pogodzi ciążę i pracę?

Nie zapominajmy, że Kasia Sokołowska jest czynnie pracującą reżyserką pokazów, ale i jurorką ,,Top model’’. Czeka na nią sporo pracy na planie kolejnej edycji programu. Jurorka przyznaje jednak, że patrzy na to z pozytywnym nastawieniem.

„To jest mój timing. To się mogło zdarzyć wcześniej, ale się nie zdarzyło, z czym boryka się bardzo wiele kobiet. (…) Jestem tą szczęściarą, że mi się naprawdę udało. To też był wysiłek”.- wyjaśnia.