Kiedyś Chiara Ferragni i Gisele Bündchen… kto dołączył do grona zmysłowych ambasadorek Intimissimi?

Nową twarzą kampanii jesień-zima 2018 została prawdziwa ikona małego ekranu.

Kiedyś Chiara Ferragni i Gisele Bündchen… kto dołączył do grona zmysłowych ambasadorek Intimissimi? Foto: materiały prasowe

Prawdziwa moc kobiecej zmysłowości ma swoje źródło w sposobie, w jaki traktujemy siebie. Pochodzi z akceptacji tego, jakie jesteśmy i przekonania, że wolność to możliwość wyboru:
jak chcemy kochać, uwodzić i w jaki sposób osiągnąć sukces. Pozostając przy tym w zgodzie ze sobą.

„Nikt nie może mnie oceniać!”

“Nessuno mi può giudicare” – tak blisko 50 lat temu śpiewała Caterina Caselli. Właśnie to hasło zainspirowało Intimissimi do stworzenia nowej kampanii reklamowej, która już niebawem obiegnie cały świat.

Dokładnie w 20 rocznicę emisji pierwszego odcinka kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”, Intimissimi postanowiło celebrować kobiecą moc uwodzenia wspólnie z jego gwiazdą – Sarah Jessicą Parker. Ta wyjątkowa bohaterka najnowszej kampanii marki jest silną kobietą, która zawdzięcza swój sukces inteligencji, charyzmie i niebywałej, wrodzonej zmysłowości.

Kiedyś Chiara Ferragni i Gisele Bündchen… kto dołączył do grona zmysłowych ambasadorek Intimissimi? Foto: materiały prasowe

Kobiecość wiele ma imion

Marka, która od lat stoi po stronie autentycznej i naturalnej kobiecości, wspólnie z Sarah, która każdego dnia udowadnia, że można osiągnąć sukces, pozostając sobą, opowiada współczesną historię o mocy uwodzenia. Jest to opowieść o prawdziwej kobiecie, która zna swoją wartość, kocha siebie i ma wolność wyboru. Silny komunikat, który niesie pozytywny przekaz i któremu towarzyszy prosta, ale niezwykle elegancka stylizacja – idealna zarówno na dzień, jak i na noc, dzięki której każdy moment staje się wyjątkową okazją.

W najnowszej kampanii, Sarah Jessica Parker poprzez swój unikalny i niepowtarzalny styl na nowo odkrywa sztukę uwodzenia. W naturalny dla siebie sposób przechadza się ulicami Nowego Jorku zupełnie jak lata temu w roli Carrie Bradshaw.

W ten sposób marka podkreśla moc uwodzenia. W dyskretny sposób udowadnia, że bielizna jest integralną częścią każdej stylizacji. Czarna, jedwabna pidżama w połączeniu z częściowo odsłoniętym biustonoszem doskonale wpisuje się w najnowsze trendy sezonu, a przy tym pozwala każdej kobiecie eksponować swoją kobiecość w jej własny, indywidualny sposób.

Kiedyś Chiara Ferragni i Gisele Bündchen… kto dołączył do grona zmysłowych ambasadorek Intimissimi? Foto: materiały prasowe