Kino na obcasach

Już 14 listopada o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach”, będzie można zobaczyć przedpremierowo „1800 gramów”. To pełen emocji dramat obyczajowy, w którym główną rolę gra Magdalena Różczka.

Kino na obcasach

„1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej to wzruszający i przepełniony emocjami, polski dramat obyczajowy. Akcja filmu rozgrywa się w Krakowie w przedświątecznej atmosferze. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie? Poza Magdaleną Różczką panie zobaczą na wielkim ekranie między innymi: Piotra Głowackiego, Danutę Stenkę, Aleksandrę Popławską, Macieja Zakościelnego, Wojciecha Mecwaldowskiego, Romę Gąsiorowską i Magdalenę Lamparską.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 14 listopada br. o 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Pruszków, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety na „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Wpis znaleziono dzięki:

- „1800 gramów”

- Magdalena Różczka

- Premiery kinowe