Najciekawsze propozycje strojów kąpielowych na lato 2019

Już niedługo nadejdzie czas upragnionych wakacji. Niezależnie od tego, w jakie miejsce się wybierzemy, z pewnością będzie potrzebny nam odpowiednio dopasowany kostium.

Pomimo tego, że moda na bikini ciągle trwa, a kobiety lubią eksponować swoje walory, w tym sezonie warto postawić na jednoczęściowe stroje kąpielowe. Dlaczego? Ponieważ współcześni producenci proponują kroje, gwarantujące nie tylko wysoki poziom wygody, ale także możliwość podkreślenia dokładnie tych elementów sylwetki, na których szczególnie nam zależy. Ponadto, współczesne stroje kąpielowe jednoczęściowe stanowią idealne rozwiązanie dla kobiet chcących odejść choć na chwile od skąpego bikini.

Wyróżnij się!

W tym sezonie dobrym wyborem okażą się jednoczęściowe stroje kąpielowe utrzymane w żywych, iście wakacyjnych barwach. Takie rozwiązanie wpisuje się świetnie w słoneczną aurę i pozwala poczuć wakacyjny klimat, bez względu na to, czy spędzimy czas na plażach Saint Tropez czy też na Mazurach.Dobrym przykładem kostiumu łączącego kolory zieleni i czerwieni jest Sunflair Green Dream.

Strój jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarowej, dzięki czemu każda kobieta znajdziesz model dopasowany do swoich potrzeb. Świetnym dopełnieniem produktu są ozdobne koraliki umiejscowione w okolicy dekoltu. Wspaniała propozycja dla kobiet lubiących się wyróżniać!
Kolejną, godną uwagi propozycją marki Sunflair okaże się z pewnością strój kąpielowy jednoczęściowy Happy Line.
W tym przypadku, piękne wakacyjne barwy zostały zamknięte w geometrycznych wzorach dając niesamowity wizualny efekt! Proponowany model prezentuje się świetnie zarówno z wiązaniem, jak i bez wiązania na szyi. Z uwagi na swój oryginalny design wykorzystujący połączenie pasków oraz geometrycznych figur, jednoczęściowy strój kąpielowy Happy Line pozwala na optycznie wyszczuplenie sylwetki.


W minionym sezonie wielu producentów stawiało na oryginalne motywy kwiatowe oraz roślinne. Wszystko wskazuje na to, że również tego lata będziemy obserwować jednoczęściowe stroje kąpielowe utrzymane w tym klimacie. Dobrym przykładem jest kostium Opera Flowers in the Sky, który zachwyca przepiękną błękitną barwą oraz dużym, kwiatowym motywem w kolorze białym umiejscowionym po obu stronach produktu. Doskonałe połączenie barw, klasyczny krój oraz
dodatkowa warstwa dzianiny modelująca sylwetkę decydują o tym, że jest to idealna propozycja na tegoroczne lato!

Sprawdź więcej propozycji na lato 2019!

Jeśli chcesz zobaczyć więcej propozycji jednoczęściowych strojów kąpielowych wpisujących się w trendy na lato 2019, serdecznie zapraszamy do złożenia wizyty w sklepie internetowym BODYLOOK premium lingerie. Znajdziesz tam nowości wiodących na rynku producentów, które zapewnią Ci modny look oraz wysoki poziom komfortu.

Artykuł sponsorowany