Kolekcja Converse All Star Missoni wiosna – lato 2015

converseWiosną 2015 świętujemy premierę kolekcji Converse All Star Missoni. To nowa odsłona współpracy obu marek – charakterystyczny ‘zig-zag’ Missoni w tym sezonie zagościł na modelach Converse All Star, dodając klasycznym sneakersom włoskiego przepychu.

Linia All Star Missoni to dowód na to, że wielobarwne wzory i klasyczne fasony stanowią mariaż doskonały. Ekskluzywna włoska marka słynie z kolorowej dzianiny o fantazyjnych splotach, natomiast słynne Chucki to najlepiej rozpoznawalne sneakersy wszechczasów. Nowe modele cechują bajeczne kolory, ale też staranne wykonanie i dodatki premium. W wiosennym wydaniu, zygzakowate Converse Chuck Taylor All Star x Missoni zostały utrzymane w pastelowych barwach oraz wykończone srebrną nitką. Białe noski i podeszwy to nieodłączny element wszystkich Chucków, a korkowe wkładki docenią wszyscy wielbiciele dopracowanych detali.

converse2

Przyjaźń marki Converse i włoskiego domu trwa nieprzerwanie już od kilku sezonów. Prezentacja pierwszej wspólnej kolekcji odbyła się 2010 roku. Od tego czasu powstało już dziewięć odsłon produktów sygnowanych przez obie marki. Najnowsza kolekcja jest dostępna w sklepach Converse w Polsce i na świecie.