Kolekcja kostiumów kąpielowych na lato 2016 od Change Lingerie

Marka Change Lingerie na lato 2016 przygotowała urozmaiconą kolekcję plażową. Zarówno jedno jak i dwuczęściowe stroje kąpielowe występują w wielu różnorodnych wariantach. Kolekcja obfituje w modne w tym sezonie marynarskie pasy, kwiatowe printy, geometryczne wzory czy kostiumy w stylu retro zdobione uroczymi falbankami.

Kolekcja kostiumów kąpielowych na lato 2016 od Change Lingerie.
Kolekcja kostiumów kąpielowych na lato 2016 od Change Lingerie.

Kilka modeli z kolekcji strojów dwuczęściowych występuje w lubianej przez Panie wersji Mix and Match pozwalającej na dowolną konfigurację góry i dołu stroju od różnych kompletów.  Wielbicielki klasyki z pewnością docenią kostiumy o ponadczasowym kroju w eleganckiej czerni lub granacie.
Standardowa rozmiarówka (S-XL), często stosowana w popularnych sieciówkach
w przypadku wyboru kostiumu kąpielowego jest niewystarczająca, dlatego wiele Pań ma problem ze znalezieniem odpowiedniego stroju plażowego. Change Lingerie oferuje Paniom dwuczęściowe kostiumy kąpielowe w szerokiej gamie rozmiarów, czyli biustonosze w obwodach od 65 do 95 i miseczkach A-K, a tylko idealne dopasowanie fasonu i rozmiaru kostiumu pomoże nam zniwelować mankamenty figury – mówi Agata Budniak, brafitterka Change Lingerie z salonu w łódzkiej Manufakturze.
Bogata kolorystyka, mnogość fasonów i rozmiarów sprawiają, że każda kobieta znajdzie swój ulubiony model, w którym poczuje się pewna siebie na plaży. Modne wzory, staranne wykończenie i piękne detale przyciągają uwagę i nie pozwalają przejść obojętnie obok kolekcji plażowej Change Lingerie 2016.