Kolekcja Twin Lingerie jesień-zima 2009/2010

Kolekcja Twin Lingerie jesień_zima 2009_2010a

Nowa kolekcja Twin na nadchodzącą zimę 2009/2010 to przede wszystkim oryginalność form z zachowaną funkcjonalnością i jakością naszej bielizny.

Ta kolekcja powstała z zamiarem podkreślenia wszystkich kształtów kobiecości i dzieli się na trzy części: MELANGE, ALTER EGO i BAROQUE ALLURE  Kolekcja Twin Lingerie jesień_zima 2009_2010MELANGE
Prostota, jakość i komfort. Materiały i kolory nawiązujące do natury. Tkaniny “hand-made”, takie jak tweed, crochet lub tartan, oraz motywy romantyczne i kobiece są znakami rozpoznawalnymi tej linii.
Paleta kolorów obejmuje odcienie brązu połączone z kolorami bardziej delikatnymi jak piaskowy lub kremowy. Pojawiają się również wstawki zielone leśne lub granatowe. Przewidziana dla kobiet, które rezygnują z pośpiechu i chcą cieszyć się każdą chwilą w bieliźnie bardzo wygodnej, nie rezygnując jednak z modnych akcentów.
Kolekcja Twin Lingerie jesień_zima 2009_2010c
BAROQUE ALLURE
Intensywne uwodzenie, bogate w pasje, z zagadkowymi odcieniami i silnymi kontrastami światła przywodzą nam na myśl barokową Wenecję. Motywy barokowe haftowane na prześwitującym tiulu to znak charakterystyczny tej linii, podkreślającej ciało ubierając je w piękne i uwodzicielskie tkaniny, takie jak satyna.

Najczęstsze są kolory zdecydowane, takie jak rubinowy lub śliwkowy, mają one zapewnić oszałamiająco uwodzicielski efekt.
Ta linia kierowana jest dla kobiet ultrakobiecych, które lubią bawić się uwodzeniem, ale w bardziej wyszukanym stylu.

www.creacionestwin.pl