Siostry Kardashian pokochały ten intymny zabieg!

Problemy intymne przestają być tematem tabu. Gwiazdy coraz częściej o nich mówią i dzielą się z fanami metodami, które zadziałały w ich przypadku. Poznaj zabieg, który pokochały siostry Kardashian i dowiedz się, co daje ta przełomowa metoda ginekologii estetycznej.

Woman on beach

W jednym z odcinków Kocktails with Khloé, Koko Kardashian zdradziła, że jej siostry mają obsesję na punkcje rewolucyjnej metody ginekologii estetycznej – Thermi Va. Na czym polega innowacyjność tego zabiegu?

Thermi Va to rzeczywiście przełom – mówi dr Aneta Myszczyszyn, ginekolog. – Energia radiofrekwencji delikatnie podgrzewa tkanki, w taki sposób, aby pacjentka mogła odzyskać, odświeżyć i ożywić swoją kobiecość bez dyskomfortu i skracając czas rekonwalescencji praktycznie do zera. Pod tymi względami Thermi Va znacznie przewyższa inne zabiegi stosowane do tej pory w ginekologii estetycznej – wyjaśnia specjalista Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed we Wrocławiu, które jako jedno z pierwszych w Polsce wykonuje zabieg Thermi Va.

Zadowolenie i komfort na nowo

Zabieg pozwala na znaczne zwężenie i nawilżenie pochwy, daje zauważalną poprawę w przypadkach zanikowego zapalenia pochwy, wysiłkowego nietrzymania moczu
i dysfunkcji orgazmu.
– Należy podkreślić, że metoda jest absolutnie bezbolesna i przypomina ciepły masaż specjalną głowicą. Kobieta może podejmować wszystkie aktywności, w tym czynności seksualne, już tego samego dnia – mówi dr Aneta Myszczyszyn.
Aby uzyskać pełny efekt wykonuje się od 2 do 3 zabiegów. Zabieg trwa około 20-25 min. Ostateczny rezultat uzyskuje się po 1,5 do 3 miesięcy po kuracji.

Amerykańska jakość, polska cena

Niewątpliwie metoda Thermi Va spowoduje zmniejszenie liczby przeprowadzanych zabiegów laserowych w okolicach intymnych – dodaje dr Aneta Myszczyszyn. – Jej przewaga nad laserami to między innymi brak okresu rekonwalescencji, zwiększanie unerwienia i unaczynienia, możliwość leczenia anorgazmii. Dodatkowo nie podrażnia i nie przegrzewa tkanki, a także nie tworzy ryzyka zakażeń.

Co ciekawe, Thermi Va nie jest niedostępną technologią, na którą mogą pozwolić sobie jedynie gwiazdy telewizji, kina czy muzyki. W Stanach Zjednoczonych siostry Kardashian musiały zapłacić około 1,2 tys. dolarów za zabieg, czyli blisko 4,7 tys. zł. W Polsce ceny rozpoczynają się od 2,4 tys. zł. Wykonują je renomowane ośrodki medycyny i ginekologii estetycznej.